Przebudowa budynku użyteczności publicznej w którym znajduje się Biblioteka Publiczna wraz z infrastrukturą działki
Gmina Ostrówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00109104
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00109104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-24 09:57
- Lokalizacja
- Ostrówek, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-446c6a7f-9317-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 7141891298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00109104 z dnia 2023-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku użyteczności publicznej w którym znajduje się Biblioteka Publiczna wraz z infrastrukturą działki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrówek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019974
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrówek-Kolonia 32
1.5.2.) Miejscowość: Ostrówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-102
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 818562002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ostrowek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugostrowek.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-446c6a7f-9317-11ed-94da-6ae0fe5e71591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku użyteczności publicznej w którym znajduje się Biblioteka Publiczna wraz z infrastrukturą działki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-446c6a7f-9317-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00109104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029067/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa budynku użyteczności publicznej w którym znajduje się Biblioteka Publiczna wraz z infrastrukturą działki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00032019
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2597499,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana na zadaniu inwestycyjnym „Przebudowa budynku użyteczności
publicznej w którym znajduje się Biblioteka Publiczna wraz z infrastrukturą działki”.
4.2. Opis inwestycji.
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku użyteczności publicznej z przeznaczeniem na
cele kulturalno - społeczne na potrzeby mieszkańców gminy Ostrówek. Budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony, o
prostej zwartej bryle z dachem wielospadowym o konstrukcji drewnianej krytym panelami z blachy płaskiej. Budowa
obejmuje także zagospodarowanie terenu zewnętrznego wokół obiektu.
4.3. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) roboty rozbiórkowe i demontażowe
2) termomodernizację ścian,
3) wymianę docieplenia, pokrycia dachu i stropu najwyższej kondygnacji,
4) roboty remontowe wewnętrzne,
5) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
6) wykonanie utwardzeń z kostki
7) modernizacja instalacji c.o i c.w.u,
8) modernizacja węzła ciepłowniczego,
9) montaż instalacji fotowoltaicznej,
10) dostosowanie obiektu dla potrzeb osób niepełnosprawnych,
11) modernizacja instalacji elektrycznej,
12) wykonanie robót w otoczeniu budynku.
4.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3063914,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4616656,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |