Dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym.

Szkoła Podstawiowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00109167
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-02-24 10:13
Lokalizacja
Lubicz Dolny, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8792325494
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

JajaZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbWarzywa mrożoneRóżne produkty spożywczeProdukty mleczarskie

Wykonawcy

6 przyznanych

MAGER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą ul. świdnicka 17, 87-100 Toruń, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000500370, NIP 8792673203, REGON 341545474Toruń, PL
4092,2 PLN
ARKADIUSZ LISOWSKIPłock, PL
45 371 PLN
MAGER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą ul. świdnicka 17, 87-100 Toruń, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000500370, NIP 8792673203, REGON 341545474Toruń, PL
14 585 PLN
STEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
71 487 PLN
MIROSŁAW MIĘTKIEWICZTomaszewo, PL
34 277 PLN
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
127 560 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.