Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap
GMINA NIEDŹWIEDŹ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00109265
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00109265/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-24 10:34
- Lokalizacja
- Niedźwiedź, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc48b10c-5f56-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7371152618
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00109265 z dnia 2023-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEDŹWIEDŹ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892535
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niedźwiedź 233
1.5.2.) Miejscowość: Niedźwiedź
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-735
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniaug@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niedzwiedz.iap.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/f564c5d7-a709-4e15-9532-153549bed5f21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc48b10c-5f56-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00109265
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049184/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00431092/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja pomieszczeń w Szkole Podstawowej w Niedźwiedziu –wyposażenie sal lekcyjnych. Zadanie przewiduje modernizację czterech sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej w miejscowości Niedźwiedź w Gminie Niedźwiedź. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych i Przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 164744,39 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa Parkingu wraz z zagospodarowaniem terenu ZPO Konina. Przedmiotem zamówienia są roboty modernizacyjne w zakresie zagospodarowania terenu przy Zespole Placówek Oświatowych w Koninie, w gminie Niedźwiedź. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, dokumentacji technicznej projekcie budowlano-wykonawczym, przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.5.) Wartość części: 649548,37 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie boiska wielofunkcyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy szkole podstawowej w miejscowości Podobin. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu boiska wielofunkcyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy Zespole Placówek Oświatowych w miejscowości Podobin w gminie Niedźwiedź. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, dokumentacji technicznej, przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 2801678,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;
Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu w zakresie Część 2 - Budowa Parkingu wraz z zagospodarowaniem terenu ZPO Konina została złożona tylko jedna oferta, która została odrzucona na postawie na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania w zakresie Część 2 - Budowa Parkingu wraz z zagospodarowaniem terenu ZPO Konina z art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;
Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu w zakresie Część 3 - Wykonanie boiska wielofunkcyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy szkole podstawowej w miejscowości Podobin zostały złożone dwie oferty które zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14.
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania w zakresie Część 3 - Wykonanie boiska wielofunkcyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy szkole podstawowej w miejscowości Podobin z art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
| 2023-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |