„Budowa budynku dla potrzeb Gminnej Biblioteki i Ośrodka Animacji Gminy Trzyciąż”

Gmina Trzyciąż

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00109420
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00109420/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-24 11:06
Lokalizacja
Trzyciąż, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a79412e4-da84-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6372024112
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00109420 z dnia 2023-02-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa budynku dla potrzeb Gminnej Biblioteki i Ośrodka Animacji Gminy Trzyciąż”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzyciąż

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leśna 4

1.5.2.) Miejscowość: Trzyciąż

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-353

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 12/389-40-01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: trzyciaz.przetargi@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gminatrzyciaz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.gminatrzyciaz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa budynku dla potrzeb Gminnej Biblioteki i Ośrodka Animacji Gminy Trzyciąż”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a79412e4-da84-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00109420

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00043693/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa budynku dla potrzeb Gminnej Biblioteki i Ośrodka Animacji Gminy Trzyciąż

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172294/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IiR 271.08.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy przedmiot zamówienia, parametry/wymagania techniczne i jakościowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia zawarte są: w dokumentacjach objętych pozwoleniem na budowę – projekt zagospodarowania terenu i projekt architektoniczno-budowlany oraz w dokumentacjach projektów technicznych wykonawczych stanowiących załączniki do SWZ.

Przewiduje się do wykonania m. inn. :
Planowana inwestycja obejmuje budowę budynku usługowego, dla potrzeb Gminnej Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Trzyciąż, wraz z wewnętrznymi instalacjami: gazową, wodną i kanalizacyjną, ogrzewczą, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, elektryczną fotowoltaiczną; zewnętrznymi odcinkami instalacji wewnętrznych: elektrycznej, kanalizacji opadowej; infrastrukturą: murami oporowymi, miejscami postojowymi, dojściami pieszymi; przyłączami: wodociągowym, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji opadowej; przebudowa kolidujących sieci: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji opadowej, oświetlenia terenu.
Komunikacja w oparciu o istniejącą drogę gminną, i projektowane parkingi. Infrastruktura techniczna obejmie budowę wewnętrznych instalacji niezbędnych do funkcjonowania nowoprojektowanego budynku.
Budynek został zaprojektowany jako dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony. Konstrukcję budynku stanowi układ słupowo płytowy, z murowanymi i żelbetowymi ścianami. Płyty stropowe zaprojektowano jako żelbetowe monolityczne. Komunikację pionową stanowią schody żelbetowe, monolityczne, w wydzielonej klatce schodowej.
Konstrukcję dachu zaprojektowano jako drewnianą opartą na słupach żelbetowych oraz opartych na nich podłużnych belkach stalowych / płatwiach.
Poszycie dachu zaprojektowano z blachy stalowej, zaś jego ocieplenie z wełny mineralnej
Poszycie ścian zewnętrznych konstrukcji murowanych i żelbetowych zaprojektowano w Technologii lekkiej mokrej na wełnie mineralnej.
Charakterystyczne dane budynku:
Powierzchnia całkowita netto : 857,8 m2
Kubatura brutto: 4993 m3

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane