„Usługa poradnictwa psychologicznego -indywidualnego i grupowego w ramach projektu „Jastrzębie-Zdrój-Miasto Rodziny” RPO WSL 9.2.5.Rozwój usług społecznych i zdrowotnych – Konkurs.”
Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00109507
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-24 11:27
- Lokalizacja
- Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6331613886
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
2 przyznane
GRUPA CSW DELTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALOŚCIĄJędrzejów, PL
23 450 PLNGRUPA CSW DELTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALOŚCIĄJędrzejów, PL
23 450 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.