Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap
GMINA NIEDŹWIEDŹ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00110113
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00110113/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-24 13:28
- Lokalizacja
- Niedźwiedź, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1963431d-a2fb-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 7371152618
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00110113 z dnia 2023-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEDŹWIEDŹ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892535
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niedźwiedź 233
1.5.2.) Miejscowość: Niedźwiedź
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-735
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniaug@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niedzwiedz.iap.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7233921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1963431d-a2fb-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00110113
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032065/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00086451
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa Parkingu wraz z zagospodarowaniem terenu ZPO Konina. Przedmiotem zamówienia są roboty modernizacyjne w zakresie zagospodarowania terenu przy Zespole Placówek Oświatowych w Koninie, w gminie Niedźwiedź. Budowa parkingu wraz z zagospodarowaniem terenu przy ZPO Konina będzie w szczególności obejmować wykonanie robót obejmujących modernizację placu zabaw z montażem nowych urządzeń wraz z ogrodzeniem, modernizacja istniejącego placu zabaw wraz z ogrodzeniem i wykonaniem dojścia, budowa parkingu od strony północnej, przebudowa istniejących ciągów komunikacyjnych, przeniesienie pomnika, budowa wiaty śmietnikowej, wymiana ogrodzenia, montaż małej architektury. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, dokumentacji technicznej projekcie budowlano-wykonawczym, przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.5.) Wartość części: 631533,98 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie boiska wielofunkcyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy szkole podstawowej w miejscowości Podobin. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu boiska wielofunkcyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy Zespole Placówek Oświatowych w miejscowości Podobin w gminie Niedźwiedź. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje się wykonie przebudowy boiska na boisko o nawierzchni poliuretanowej systemowej, wraz z bieżnią do skoków w dal, ogrodzeniem, piłkochwytami, trybuną, miejscem relaksu dzieci i murem oporowym, siłownię zewnętrzną, plac zabaw dla dzieci, miejsca postojowe wraz z wiatą śmietnikową oraz remont istniejących nawierzchni parkingów zjazdów, udrożnienie instalacji kanalizacji deszczowej, przebudowę sieci energetycznej nn., wodociągowej, gazowej, kanalizacji sanitarnej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, dokumentacji technicznej, przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 2973234,91 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24.02.2023r. do godz. 9:00 do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24.02.2023r. do godz. 9:00 do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.
| 2023-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |