Przebudowa i remont dróg gminnych na terenie Gminy Wojciechowice
Gmina Wojciechowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00110511
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00110511/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-24 14:54
- Lokalizacja
- Wojciechowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5e5bf28-9637-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 8631540230
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00110511 z dnia 2023-02-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont dróg gminnych na terenie Gminy Wojciechowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojciechowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410037
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojciechowice 50
1.5.2.) Miejscowość: Wojciechowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-532
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wojciechowice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wojciechowice.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wojciechowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont dróg gminnych na terenie Gminy Wojciechowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5e5bf28-9637-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00110511
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036024/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa i remont dróg gminnych na terenie Gminy Wojciechowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00036141
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGR.271.1.1.2023.IK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1:1) Przebudowa drogi gminnej nr 004502T Lisów – Gierczyce od km 0+890 do km 1+470, dł. 580 mb.
2) Przebudowa drogi gminnej nr 004512T Mierzanowice przez wieś 1+191 do km 1+471 , dł. 280 mb
3) Przebudowa drogi gminnej nr 004508T Kaliszany – Rosochy od km 0+850 do km 1+075 dł. 225 mb
d) Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego KR 1-2 (konstrukcja jezdni).
4) Przebudowa drogi gminnej nr 399025T Koszyce do pól nad łąkami od km 0+000 do km 0+195 , dł. 195 mb
5) Przebudowa drogi gminnej nr 399024T Koszyce poprzeczna od km 0+000 do km 0+210 , dł. 210 mb
6) Przebudowa drogi gminnej nr 399017T Łopata - Grochocice od km 0+000 do km 0+490 , dł. 490 mb
7) Przebudowa drogi gminnej nr 399016T Sadłowice - Łopata od km 0+000 do km 0+612, dł. 612 mb
8) Przebudowa drogi gminnej nr 004548T Lisów Kolonia - Lisów od km 0+000 do km 0+330 , dł. 330 mb
9) Przebudowa drogi gminnej nr 004502T Lisów – Gierczyce od km 3+024 do km 3+324, dł. 300 mb
10) Przebudowa drogi gminnej nr 004502T Lisów – Gierczyce od km 0+000 do km 0+500, dł. 500 mb
11) Przebudowa drogi gminnej nr 004493T Sadłowice przez łąki od km 0+000 do km 0+545, dł. 545 mb
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 2672408,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2:1) Przebudowa drogi gminnej nr 399015T Stodoły – Koszyce przed mostem od km 0+000 do km 0+200, dł. 200 mb
2) Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w Bidzinach dz. nr ewid. 281, 259, 261, 268, od km 0+000 do km 0+543 , dł. 543 mb
3) Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w Jasicach (bank) dz. nr ewid. 246/5, 246/1 od km 0+000 do km 0+187 , dł. 187 mb
4) Przebudowa drogi gminnej nr 004544T Ługi - Smugi od km 0+840 do km 1+240 , dł. 400 mb
5) Przebudowa drogi gminnej nr 004540T Bidziny SHR do trylinki od km 0+000 do km 0+500 , dł. 500 m
6) Przebudowa drogi gminnej nr 004522T Kunice koło Pryciaka od km 1+745 do km 1+953, od km 2+232 do km 2+259 , dł. 235 mb
7) Przebudowa drogi gminnej nr 004534T Podgajcze (Małgorzatka) od km 0+170 do km 0+425, od km 0+710 do km 0+840 , dł. 385 mb
8) Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej dz. nr. ewid. 261/21 w Jasicach (Bloki), 1 520m²
9) Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej dz. nr. ewid. 238/22, 238/19 w Jasicach dł. 457mb
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 1956347,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 poz. 1710 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej w części nr 1 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono w części nr 1.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 poz. 1710 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej w części nr 2 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono w części nr 2.
| 2023-02-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |