Opróżnianie lokali mieszkalnych, użytkowych, strychów i piwnic z zalegających rzeczy. Wywóz nielegalnie składowanych elektrośmieci i odpadów poremontowych na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00048768
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00048768/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-20 13:43
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9017c082-37a2-4e20-bb5d-063f26d8e0b9
- Identyfikator
- 7010040424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00048768 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opróżnianie lokali mieszkalnych, użytkowych, strychów i piwnic z zalegających rzeczy. Wywóz nielegalnie składowanych elektrośmieci i odpadów poremontowych na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140700163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Białobrzeska 11
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-379
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgnochota.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnochota.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnochota.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiących własność i współwłasność m.st. Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opróżnianie lokali mieszkalnych, użytkowych, strychów i piwnic z zalegających rzeczy. Wywóz nielegalnie składowanych elektrośmieci i odpadów poremontowych na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9017c082-37a2-4e20-bb5d-063f26d8e0b9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00048768
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055438/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Opróżnianie lokali mieszkalnych, użytkowych, strychów i piwnic z zalegających rzeczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580628
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.2600.104.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie usługi opróżniania lokali mieszkalnych, użytkowych, strychów i piwnic z zalegających rzeczy a także likwidacja nielegalnych dzikich wysypisk śmieci oraz nielegalnie składowanych elektrośmieci, odpadów poremontowych z altanek śmietnikowych wg. wskazań Zamawiającego.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie usług polegających na:
1) opróżnianiu lokali mieszkalnych i użytkowych, piwnic i korytarzy piwnicznych, strychów w budynkach stanowiących w 100% własność m.st Warszawy oraz lokali mieszkalnych, użytkowych wraz z pomieszczeniami do nich przynależnymi, będących własnością m.st. Warszawy w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych, poprzez:
a) opróżnienie zawartości mebli, szafek, półek, itp.;
b) demontaż mebli i wyposażenia;
c) segregację mienia/ruchomości (tj. plastik, metal, papier, szkło, sprzęt elektryczny i elektroniczny itp., zgodnie z obowiązującym regulaminem utrzymania czystości i porządku m.st. Warszawy;
d) wyniesienie mienia/ruchomości znajdującego się w lokalu, a także w pomieszczeniach przynależnych (piwnice, komórki, pomieszczenia gospodarcze) i jego załadunku do podstawionego kontenera. Opróżnienie odbywa się na zlecenie pisemne wystawione przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (w zależności od potrzeb) - rozliczenie na podstawie zlecenia do umowy.
2) powierzchniowym oczyszczeniu terenu z zanieczyszczeń komunalnych i innych
zanieczyszczeń oraz ich posegregowaniu, przekazaniu zebranych odpadów przedsiębiorcy posiadającemu zezwolenie na transport i zagospodarowanie tego typu odpadów z którym wykonawca ma podpisaną umowę
3) uporządkowaniu w razie konieczności ręcznym zebraniu nagromadzonych odpadów komunalnych i wyrównaniu terenu po dzikim wysypisku jak również wykonaniu czynności polegających na mechanicznym lub ręcznym załadunku odpadów na środki transportowe.
3. Wykonawca odpowiada za przestrzeganie technologii i przepisów prawa, zasad przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych a także właściwą organizację pracy i zachowanie ładu oraz porządku przy wykonywaniu usług.
4. Do wykonywania usługi objętej umową Wykonawca będzie używał narzędzi, sprzętu i materiałów własnych.
5. Wykonanie przedmiotu umowy realizowane będzie, zgodnie z zachowaniem należytej staranności i obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności:
a) ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. prawo ochrony środowiska,
b) ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach,
c) ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. 2021 r. poz. 888 z późn. zm.) oraz
d) obowiązującym regulaminem utrzymania czystości i porządku m.st. Warszawy.
6. Przez odpady podlegające wywozowi rozumie się odpady wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 02.01.2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 10) w sprawie katalogu odpadów z wyjątkiem odpadów określonych w ust. 7.
7. Zamówienie nie obejmuje opon oraz odpadów niebezpiecznych wyszczególnionych w ww. rozporządzeniu, a w szczególności:
a) rozpuszczalników, kwasów, odczynników fotograficznych i farb,
b) odpadów zawierających rtęć,
c) baterii i akumulatorów.
8. Czas realizacji zleceń - zgodnie z ofertą Wykonawcy, nie dłuższy niż 7 dni roboczych. Czas realizacji zleceń Zamawiającego stanowi jedno z kryteriów oceny ofert.
9. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz obowiązkami wynikającymi ze wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2257,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3960,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2257,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLBUD PRIIO Sp. z o. o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5272710646
7.3.3) Ulica: ul. Erazma Ciołka 4 lok. 27
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-402
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 441000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Podane ceny ofert stanowią sumę cen jednostkowych za realizację poszczególnych usług objętych przedmiotem zamówienia. Kwota umowy stanowi maksymalną wartość nominalną zobowiązania.| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |