Dostawa surowców dla Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Piekarstwa
ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO IM. JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00048770
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00048770/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-20 13:44
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ac55139-fbf7-400a-a2aa-2a4287afdf16
- Identyfikator
- 9720765758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00048770 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa surowców dla Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Piekarstwa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO IM. JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000255326
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warzywna 19
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-658
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: office@zsps.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zsps.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ac55139-fbf7-400a-a2aa-2a4287afdf161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa surowców dla Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Piekarstwa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ac55139-fbf7-400a-a2aa-2a4287afdf16
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00048770
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00598493/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa surowców dla Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Piekarstwa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie będzie finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (projekt w ramach naboru pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcje˛ centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661275
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSPS.IV.231.2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa surowców dla Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Piekarstwa przy Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego im. J.J. Śniadeckich w Poznaniu.
Poszczególne dostawy realizowane będą sukcesywnie (periodycznie) zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem zamawiającego, potwierdzanym każdorazowo osobnym zamówieniem.
Przedmiot zamówienia (przybliżone szacunkowe, maksymalne zapotrzebowanie) zamawiającego przedstawia szczegółowo formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony został w Załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15612500-6 - Produkty piekarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |