Poprawa bezpieczeństwa dla pieszych poprzez budowę chodników na terenie powiatu brzozowskiego w miejscowościach w których prowadziły działalność PGR-Y
Powiat Brzozowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00111688
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00111688/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-27 11:42
- Lokalizacja
- Brzozów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-307d6047-a399-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 6861557919
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00111688 z dnia 2023-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa dla pieszych poprzez budowę chodników na terenie powiatu brzozowskiego w miejscowościach w których prowadziły działalność PGR-Y
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Brzozowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440241
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 1
1.5.2.) Miejscowość: Brzozów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: (13)4342645
1.5.8.) Numer faksu: (13)4342645
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatbrzozow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatbrzozow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatbrzozow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa dla pieszych poprzez budowę chodników na terenie powiatu brzozowskiego w miejscowościach w których prowadziły działalność PGR-Y2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-307d6047-a399-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00111688
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00003850/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa bezpieczeństwa dla pieszych poprzez budowę chodników na terenie powiatu brzozowskiego w miejscowościach w których prowadziły działalność PGR-y
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00079407
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2149756,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ Nr 1: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2021R Barycz – Nozdrzec polegająca na budowie chodnika dla pieszych w km 3+667 – 4+967 w miejscowości Wesoła”:W ramach Części 1 przedmiotu zamówienia przewiduje się wykonanie robót budowlanych obejmujących swym zakresem w szczególności:
a) budowę chodnika dla pieszych w km 3+667 – 4+967 w miejscowości Wesoła;
b) lokalne poszerzenia jezdni;
c) przebudowę rowu otwartego na rów kryty;
d) przebudowę zjazdów;
e) budowę ścianki oporowej i umocnień skarp płytami ażurowymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 1489913,14 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ Nr 2: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1422R Ujazdy – Błażowa w miejscowości Wesoła oraz drogi powiatowej Nr 2042R Wara – Jawornik Ruski w miejscowości Siedliska”:W ramach Części 2 przedmiotu zamówienia przewiduje się wykonanie robót budowlanych obejmujących swym zakresem w szczególności:
a) budowę chodnika dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1422 Ujazdy – Błażowa w km 0+010 – 0+248 w miejscowości Wesoła – Ujazdy wraz z robotami towarzyszącymi;
b) budowę chodnika dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 2042R Wara – Jawornik Ruski w km 0+020 - 0+290 w miejscowości Siedliska wraz z robotami towarzyszącymi;
c) przebudowę skrzyżowania drogi powiatowej Nr 2042R Wara – Jawornik Ruski w miejscowości Siedliska
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 659843,64 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2225535,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2399670,69 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1034851,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1225600,97 PLN
| 2023-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |