Świadczenie usług społecznych polegających na prowadzeniu zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 107 IM. ARKADEGO FIEDLERA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00111920
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-27 12:47
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7811364596
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
9 przyznanych
Natalia MikołajczykPoznań, PL
13 500 PLNIwona KujawaKobylnica, PL
9000 PLNMagdalena KuczyńskaPoznań, PL
6300 PLNPaulina CieszyńskaPoznań, PL
14 850 PLNNatalia SołtysiakPoznań, PL
9000 PLNJoanna KaszakPoznań, PL
10 800 PLN94121707825Pobiedziska, PL
13 500 PLNDorota KozinaPoznań, PL
5850 PLNNatalia PawlickaPoznań, PL
10 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.