Usługi dodatkowe z zakresu gospodarki leśnej w 2022r.
NADLEŚNICTWO BRODNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00112101
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-27 13:33
- Lokalizacja
- Brodnica, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8740005607
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pozyskiwania drewna
Wykonawcy
4 przyznane
TADEUSZ SOKOŁOWSKIŚwiedziebnia, PL
53 437,32 PLNSTANISŁAW FILARSKIBrodnica, PL
61 662,8 PLNMAREK DĄDELEWSKIZbiczno, PL
114 314,98 PLNSTANISŁAW FILARSKIBrodnica, PL
53 437,32 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.