Świadczenie usług Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej - edycja 2022
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SANOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00113510
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-28 11:08
- Lokalizacja
- Sanok, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6871651092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
10 przyznanych
Katarzyna CybuchTrepcza, PL
27 650 PLNKatarzyna CybuchTrepcza, PL
27 650 PLNMałgorzata BiskupSanok, PL
27 650 PLNMartyna BiskupSanok, PL
27 650 PLNPaulina BiodrowiczPisarowce, PL
27 650 PLNEwelina DrwięgaSanok, PL
27 650 PLNEwelina DrwięgaSanok, PL
15 650 PLNMonika Jabłońska-BaraZagórz, PL
15 650 PLNEwa WójcikPiaski, PL
31 650 PLNAgnieszka SmulskaZagórz, PL
31 650 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.