Świadczenie usług Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej - edycja 2022
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SANOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00113907
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-28 12:24
- Lokalizacja
- Sanok, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6871651092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
6 przyznanych
EDU - IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNARzeszów, PL
24 900 PLNEDU - IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNARzeszów, PL
35 700 PLNEDU - IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNARzeszów, PL
39 300 PLNEDU - IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNARzeszów, PL
50 100 PLNJózefa BachRzeszów, PL
24 900 PLNEDU - IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNARzeszów, PL
35 700 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.