Termomodernizacja i poprawa efektywności energetycznej budynku Starostwa Powiatowego w Zwoleniu

Powiat Zwoleński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00114064
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00114064/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-28 12:54
Lokalizacja
Zwoleń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b93b479-964d-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
8111766100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty elewacyjneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówWznoszenie rusztowańIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne gazoweOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychSadzenie drzewRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

CEZARY STANISŁAWEKRadom, PL · lot 0
3 836 779,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00114064 z dnia 2023-02-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i poprawa efektywności energetycznej budynku Starostwa Powiatowego w Zwoleniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zwoleński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Władysława Jagiełły 4

1.5.2.) Miejscowość: Zwoleń

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-700

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zwolenpowiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwolenpowiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.zwolenpowiat.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja i poprawa efektywności energetycznej budynku Starostwa Powiatowego w Zwoleniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b93b479-964d-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00114064

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024535/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja i poprawa efektywności energetycznej budynku Starostwa Powiatowego w Zwoleniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00039190

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3252033,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pod nazwą: „Termomodernizacja i poprawa efektywności energetycznej budynku Starostwa Powiatowego w Zwoleniu”, obejmujące swoim zakresem m.in.:
1) docieplenie ścian oraz stropów;
2) izolację ścian fundamentowych;
3) wymianę stolarki okiennej wraz z parapetami;
4) wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej;
5) modernizację instalacji c.o. wraz z wymianą źródła ciepła – wymiana istniejącego kotła gazowego na kondensacyjny kocioł gazowy;
6) modernizację wejść do budynku;
7) wymianę oświetlenia wewnętrznego na oświetlenie energooszczędne LED;
8) montaż instalacji fotowoltaicznej;
9) wykonanie instalacji elektrycznej zewnętrznej i odgromowej;
10) remont pomieszczeń biurowych.
Dla ciągłości pracy Starostwa, wykonawca na czas remontu wykonywanego wewnątrz budynku, zobowiązany jest do zapewnienia tymczasowego zaplecza biurowego.
Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia - wymagania ogólne (załącznik 8), Harmonogram robót (załącznik 9), Projektowane postanowienia umowne (załącznik 10); Dokumentacja techniczna (w załączniku nr 11)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45321000-3 - Izolacja cieplna

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

77211600-8 - Sadzenie drzew

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3836779,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5901470,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3836779,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cezary Stanisławek "CZARBUD" Usługi Remontowo-Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 672805810

7.3.3) Ulica: ul. Wolanowska 87D

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3836779,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-02-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane