„Zakup i sukcesywna dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg.”
INNEKO RCS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00114793
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-28 16:04
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5993198055
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sól drogowa
Wykonawcy
3 przyznane
JÓZEF ŁUCKINowa Sól, PL
177 120 PLNARKADIUSZ MIKABoronów, PL
226 320 PLNARKADIUSZ MIKABoronów, PL
226 320 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.