Wykonanie przebudowy i remontu dróg gminnych

GMINA CHYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00049271
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00049271/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-20 14:43
Lokalizacja
Chynów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-24dac0be-b8f8-11ee-b7da-22bd761ba7f3
Identyfikator
7971903234
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogowe

Wykonawcy

2 przyznane

· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00049271 z dnia 2025-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy i remontu dróg gminnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 67

1.5.2.) Miejscowość: Chynów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-650

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@chynow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.chynow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-24dac0be-b8f8-11ee-b7da-22bd761ba7f3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie przebudowy i remontu dróg gminnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24dac0be-b8f8-11ee-b7da-22bd761ba7f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00049271

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052812/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie przebudowy i remontu dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00055213

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zad. I – remont drogi gminnej nr 160324W w miejscowości Lasopole Gmina Chynów o długości ~835m. W ramach zadania zostanie wykonany remont drogi o jezdni bitumicznej (nawierzchnia twarda ulepszona), jednojezdniowej, dwukierunkowej, o szerokości jezdni wynoszącej od 4,5 do 5,0m z obustronnymi poboczami o szerokości 0,75m utwardzonymi kruszywem łamanym, z pochyleniem poprzecznym 8%. Zaprojektowano spadek jezdni daszkowy o nachyleniu poprzecznym 2%.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 551769,83 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zad. II - przebudowa ulicy Akacjowej w Drwalewie o długość 612,91m. W ramach zadania zostanie wykonana przebudowa jezdni bitumicznej o szerokości 5,0m wraz z budową chodnika po stronie wschodniej. Szerokość chodnika to 2,0m, zawężona lokalnie do szerokości nie mniejszej niż 1,0m (nie wliczając szerokości krawężnika i obrzeża). Wybudowane zostaną zjazdy o szerokości dostosowanej do szerokości istniejących w terenie bram. Jezdnia obramowana zostanie krawężnikiem betonowym wystającym 15x30x100 cm oraz wtopionym 15x22.
Wody opadowe z projektowanych nawierzchni odprowadzane będą, po stronie zachodniej na powierzchnię terenu – projektowanych muld, a po stronie wschodniej ściekami podchodnikowymi również do projektowanych muld.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 1355607,15 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający dokonał unieważnienia części nr II przedmiotowego postępowania, ponieważ środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia ww. części, nie zostały mu przyznane.

2025-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane