Inspektor Nadzoru nad inwestycją Termomodernizacja budynków w ramach projektu Mocni energią– w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym oraz Warsztatach w Zespołu Szkół Nr 1 w Krasnymstawie.
Powiat Krasnostawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00115322
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-01 09:47
- Lokalizacja
- Krasnystaw, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5641688352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi nadzoru budowlanego
Wykonawcy
2 przyznane
ROLAND SZYMCZAKLublin, PL
12 177 PLNROLAND SZYMCZAKLublin, PL
12 177 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.