Zaprojektowanie i budowa drogi dla rowerów w ul. Nugat (na odc. ul. Rosoła – Kiedacza) i w ul. Kiedacza (na odc. ul. Nugat–Kopcińskiego) w pasie drogowym ulic gminnych w Dzielnicy Ursynów m.st. W-wy.
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00115490
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00115490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-01 10:26
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9cc7e558-8776-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00115490 z dnia 2023-03-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i budowa drogi dla rowerów w ul. Nugat (na odc. ul. Rosoła – Kiedacza) i w ul. Kiedacza (na odc. ul. Nugat–Kopcińskiego) w pasie drogowym ulic gminnych w Dzielnicy Ursynów m.st. W-wy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i budowa drogi dla rowerów w ul. Nugat (na odc. ul. Rosoła – Kiedacza) i w ul. Kiedacza (na odc. ul. Nugat–Kopcińskiego) w pasie drogowym ulic gminnych w Dzielnicy Ursynów m.st. W-wy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cc7e558-8776-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00115490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016469/46/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.69 Wykonanie projektu i budowa drogi dla rowerów w ul. Nugat (na odc. ul. Rosoła – ul. Kiedacza) i w ul. Kiedacza (na odc. ul. Nugat – ul. Kopcińskiego)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00524127
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 114/WZP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, uzyskanie wymaganych prawem decyzji oraz realizacja zadania pt.: „Budowa drogi rowerowej na odcinku drogi gminnej - ul. Nugat (od ul. Rosoła do ul. Kiedacza) i drogi gminnej - ul. Kiedacza (od ul. Nugat do ul. Kopcińskiego) w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy”.
Inwestycja zlokalizowana jest w województwie mazowieckim, w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
Zamówienie obejmuje wyłącznie etap I, określony w „Koncepcji budowy drogi rowerowej na odcinku drogi gminnej - ul. Nugat (od ul. Rosoła do ul. Kiedacza) i drogi gminnej - ul. Kiedacza (od ul. Nugat do ul. Kopcińskiego) w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy”, stanowiący Załącznik nr 1 do niniejszego PFU, który polega na budowie ścieżki rowerowej w ul. Nugat i Kiedacza do ul. Kopcińskiego. Na początku opracowania (przed skrzyżowaniem z ul. Jana Rosoła) planuje się zakończenie ścieżki rowerowej chodnikiem. W etapie I planowana jest również przebudowa peronu przystankowego. Rozwiązania sytuacyjne dla etapu I pokazano na planie sytuacyjnym – etap I rys. 2.1 i 2.2.
Łączna długość budowanej drogi dla rowerów wynosi ok. 525m.
Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej
1. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2. Wykonawca zobowiązuje się, że czynności w zakresie realizacji zamówienia na roboty budowlane przez cały okres wykonywania przedmiotu umowy będą wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu Kodeksu Pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę.
3. Warunek, o którym mowa w § 18 ust. 2 projektowanych postanowień umowy zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia:
a. prace przygotowawcze i rozbiórkowe,
b. roboty ziemne,
c. roboty związane z wykonaniem podbudowy i układaniem nawierzchni,
d. prace zieleniarskie,
e. prace porządkowe.
4. Szczegółowe wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy, w szczególności sposób weryfikacji zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu ich niespełnienia określone są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
- Program funkcjonalno-użytkowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ, stanowiący jednocześnie załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy;
- Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 ust. 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1540000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1540000,00 PLN
| 2023-03-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |