Zakup i montaż windy w Szkole Podstawowej w Dębem w ramach projektu "Dostępna Szkoła"

Gmina Żelazków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00115618
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00115618/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-01 10:59
Lokalizacja
Żelazków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dfad37de-ac47-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
9680861035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00115618 z dnia 2023-03-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zakup i montaż windy w Szkole Podstawowej w Dębem w ramach projektu "Dostępna Szkoła"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żelazków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854932

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazków138

1.5.2.) Miejscowość: Żelazków

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-817

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 752 18 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zelazkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zelazkow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dfad37de-ac47-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i montaż windy w Szkole Podstawowej w Dębem w ramach projektu "Dostępna Szkoła"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfad37de-ac47-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00115618

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00072941/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Zakup i montaż windy w Szkole Podstawowej w Dębem w ramach projektu "Dostępna Szkoła"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, oś priorytetowa IV: Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, działanie 4.1 Innowacje społeczne.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00094113

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót w systemie zaprojektuj i zbuduj obejmuje:
1) Wykonanie projektu wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień w celu uzyskania pozwolenia na budowę.
2) Wykonanie zabezpieczeń placu budowy.
3) Wykonanie podszybia i wszelkich robót towarzyszących przy jego wykonaniu wraz z wykonaniem przeróbek podziemnych instalacji przy ewentualnie występujących kolizjach.
4) Wykonanie szybu w konstrukcji stalowej oszklonej i odprowadzenia z jego dachu wody deszczowej.
5) Wykonanie przedsionka (ganku) przed wejściem do dźwigu na poziomie 00.
6) Wykonanie przekuć, prac adaptacyjnych i wykończeniowych na każdym piętrze wokół drzwi wejściowych do dźwigu wraz z doprowadzeniem do stanu umożliwiającego eksploatację
7) Wykonanie dostawy i montażu dźwigu oraz przeprowadzenie prób, pomiarów i oceny zgodności przez Jednostkę notyfikowaną wraz z uczestnictwem w tych odbiorach.
8) Wykonanie dokumentacji w ilości i w języku uznawanym przez UDT.
9) Wykonanie wszelkich czynności w celu przygotowania dźwigu do rejestracji i uczestniczenie w odbiorach przeprowadzanych przez UDT (rejestracja po stronie Użytkownika).
10) Wykonanie zasilania energetycznego.
11) Dostawa i montaż systemu przywołania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego, tj. do 01.03.2023 r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.
Wobec powyższego Zamawiający zobowiązany jest unieważnić niniejsze postępowanie.
2023-03-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane