„Świadczenie usług telef. kom. przez ok. 42 m wraz z dostawą telef. komórkowych z aktywnymi i skonfigurowanymi kartami SIM głosowymi i kartami do transmisji danych, na rzecz Urzędu Morskiego w Gdyni”
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00049390
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00049390/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-20 14:58
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2c380f3-a5a9-46a1-bb3c-20b73d777cf8
- Identyfikator
- 5860014932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00049390 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług telef. kom. przez ok. 42 m wraz z dostawą telef. komórkowych z aktywnymi i skonfigurowanymi kartami SIM głosowymi i kartami do transmisji danych, na rzecz Urzędu Morskiego w Gdyni”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bernarda Chrzanowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-338
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: Nr tel. +48 (58) 355 33 33
1.5.8.) Numer faksu: Nr fax: +48 (58) 355 33 39
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umgdy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świadczenie usług telef. kom. przez ok. 42 m wraz z dostawą telef. komórkowych z aktywnymi i skonfigurowanymi kartami SIM głosowymi i kartami do transmisji danych, na rzecz Urzędu Morskiego w Gdyni”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2c380f3-a5a9-46a1-bb3c-20b73d777cf8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00049390
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00251928/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.37 Świadczenie usług telefonii komórkowej głosowej i transmisji danych oraz zakup telefonów komórkowych na rzecz Urzędu Morskiego w Gdyni od 06.02.2025 do 05.02.2028
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.371.67.2024.KC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 320587,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telefonii komórkowej wraz z dostawą telefonów komórkowych z aktywnymi i skonfigurowanymi kartami SIM głosowymi i kartami SIM do transmisji danych, na rzecz Urzędu Morskiego w Gdyni.
2. Usługi telekomunikacyjne świadczone będą w okresie 42 miesięcy.
3. Świadczona usługa telekomunikacyjna zapewnić ma między innymi zachowanie dotychczas używanych numerów telefonicznych MSISDN, przeniesienie numerów na zasadach zgodnych z Prawem Telekomunikacyjnym, łączność głosową, tekstową (SMS) i MMS , mobilny dostęp do Internetu.
4. Realizacja usługi odbywać się będzie poprzez wykorzystanie dostarczonych przez Wykonawcę aktywnych kart SIM, fabrycznie nowych telefonów komórkowych.
5. Usługi muszą mieć charakter powszechny, muszą być świadczone zgodnie
z powszechnie obowiązującymi przepisami tj. ustawą z dnia 12 lipca 2024 r – Prawo komunikacji elektronicznej (Dz. U. 2024 r. poz. 1221 ze zm.)
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 7 do SWZ,
7. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
64200000-8 Usługi telekomunikacyjne,
642100000-1 Usługi telefoniczne i przesyłu danych,
6421200000-5 Usługi telefonii komórkowej,
322500000-0 Telefony komórkowe
8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
64210000-1 - Usługi telefoniczne i przesyłu danych
64212000-5 - Usługi telefonii komórkowej
32250000-0 - Telefony komórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295758,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 621023,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295758,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polkomtel Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5271037727
7.3.3) Ulica: ul. Konstruktorska 4
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-673
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295758,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-02-06 do 2028-08-05| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |