Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w Gminie Stara Kornica
GMINA STARA KORNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00116241
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00116241/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-01 13:02
- Lokalizacja
- Stara Kornica, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf786183-925d-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 4960213725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00116241 z dnia 2023-03-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w Gminie Stara Kornica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARA KORNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237724
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 191
1.5.2.) Miejscowość: Stara Kornica
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-205
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kornica.org
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kornica.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf786183-925d-11ed-b4ea-f64d350121d21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w Gminie Stara Kornica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf786183-925d-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00116241
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002374/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w Gminie Stara Kornica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00026542
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BUZ.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w Gminie Stara Kornica realizowanego w ramach programu priorytetowego „SOWA- oświetlenie zewnętrzne”” polegającego na wykonaniu projektów i robót budowlanych, związanych z wymianą opraw oświetlenia ulicznego, a także wykonaniu systemu inteligentnego sterowania oświetleniem drogą bezprzewodową z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury zasilającej i częściowo wsporczej na istniejących słupach elektroenergetycznych. Zadanie jest realizowane w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.
Zakres zamówienia obejmuje realizację następujących zadań:
1. Sporządzenie wymaganych dokumentacji projektowych infrastruktury oświetlenia drogowego wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień, pozwoleń, decyzji.
2. Wymiana istniejących opraw oświetleniowych na energooszczędne oprawy LED celem zwiększenia efektywności energetycznej i ekonomicznej oraz uzyskania właściwych parametrów oświetlenie.
3. Renowacja istniejących wysięgników mocujących oprawy na słupie i dostosowanie kąta nachylenia oprawy zgodnie z projektem oświetleniowym.
4. Wymianę przewodów zasilających oprawy oraz zacisków odgałęźnych na nowe, wymiana zabezpieczeń.
5. Budowa nowej infrastruktury oświetlenia drogowego polegająca na dowieszeniu opraw na istniejących słupach wraz z montażem wysięgników ocynkowanych.
6. Modernizacja szaf energetycznych: wyposażenie w sterowniki do załączania, wyłączania oraz monitorowania pracy infrastruktury oświetleniowej, „soft start”-y, automatyczne kompensatory mocy biernej.
7. Dostawa, montaż i uruchomienie systemu zarządzania i monitorowania oświetleniem wraz z niezbędnym oprogramowaniem.
Szczegółowy zakres prac został ujęty w Programie Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym załącznik Nr 1 do SWZ i Przedmiarze stanowiącym załącznik Nr 10 do SWZ. Ze względu na wynagrodzenie ryczałtowe przedmiar robót ma charakter pomocniczy do wyceny przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (1 079 617,00 zł brutto) i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do najniższej oferty.| 2023-03-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |