Usługi koordynatora terenowego badań ilościowych projekcie pn. „Tożsamość narodowa w procesie edukacji szkolnej
Instytut Badań Edukacyjnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00116290
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-01 13:13
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badań społecznych
Wykonawcy
15 przyznanych
1) Martyna Leciejewicz 2) Dominika Sokulska1) Warszawa, 2) Kiełczew, PL
20 000 PLN1) Rafał Flaga, 2)Joanna Plak-Warecka1) Lublin, 2) Warszawa, PL
20 000 PLN1) Sławomir Kozieł ; 2) Agnieszka Demichowicz1)Zielona Góra, 2) Zielona Góra, PL
20 000 PLNKrzysztof NowakLeszno, PL
17 500 PLN1)ABR ALDAMIS Adam Krysiak 2) Martyna Kruszyńska-Ostrowska1) Aleksandrów Łódzki, 2) Łódź, PL
19 598 PLN1)Anna Kida, 2) Ewa Nieć1) Rudawa, 2) Kraków, PL
20 000 PLN1) Nesta Agnieszka Wojtal, 2) Iwona Caputa1) Opole, 2) Opole, PL
20 000 PLNCBT ANNA MEISSNERLeszno, PL
17 960 PLN1) Infondo Sp. z o.o., 2) Beata Sulima1) Legionowo, 2) Białystok, PL
20 000 PLN1) Aleksandra Chlebowicz , 2) Dorota Heiza1) Rumia, 2) Gdynia, PL
20 000 PLN1) Grzegorz Jan Wenarski 2) Aleksandra Wojciechowska1) Lublin , 2) Rębielice Królewskie, PL
20 000 PLN1)Beata Gawęcka-Ajchel , 2)Anna Zuszek1) Kielce, 2) Kielce, PL
20 000 PLN1) Maciej Lech Soroka, 2) Przemysław Szreder1) Olsztyn, 2) Olsztyn, PL
20 000 PLN1) Piotr Klatta, 2) Jan Kosmowski1) Warszawa, 2) Zalasewo, PL
20 000 PLN1) Dariusz Sikorski, 2) Hanna Rojek1) Szczecin, 2) Bezrzecze, PL
20 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.