Wykonanie okresowych przeglądów technicznych i napraw sprzętu medycznego.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRZASNYSZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00117225
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-02 08:53
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7611333881
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Wykonawcy
42 przyznane
ANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
29 217,24 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
29 217,24 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
29 217,24 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
29 217,24 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
29 217,24 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
29 217,24 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
29 217,24 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
29 217,24 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
44 064 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
44 064 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
21 103,2 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
30 996 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
30 996 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
9337,68 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
29 217,24 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 292 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 292 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 292 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 292 PLNEndomedical GmbHLauenburg, DE
6004,8 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
21 103,2 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
8786,88 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
21 103,2 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 292 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
21 103,2 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 292 PLNMICHAŁ LEWCZUKWarszawa, PL
324 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 292 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
21 103,2 PLNANDRZEJ KWIATKOWSKIWieliszew, PL
29 217,24 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
44 064 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
8786,88 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
44 064 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 292 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
21 103,2 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
30 996 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
32 292 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
21 103,2 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
8786,88 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
44 064 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
9337,68 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
11 776,32 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.