Kompleksowe zorganizowanie zajęć tematycznych dla uczestników projektu „Utworzenie świetlic środowiskowych w Gminie Nowa Słupia”

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Rudkach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00117392
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-03-02 09:38
Lokalizacja
Nowa Słupia, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6572407349
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

2 przyznane

Centrum Edukacji Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew KokoszkaStalowa Wola, PL
52 614 PLN
Centrum Edukacji Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew KokoszkaStalowa Wola, PL
52 614 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.