Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap
GMINA NIEDŹWIEDŹ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00117495
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00117495/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-02 10:05
- Lokalizacja
- Niedźwiedź, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c07ae24-3292-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7371152618
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
6 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00117495 z dnia 2023-03-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEDŹWIEDŹ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892535
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niedźwiedź 233
1.5.2.) Miejscowość: Niedźwiedź
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-735
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniaug@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niedzwiedz.iap.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/a2e46431-1c50-48d8-98d0-8eaf627587f71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c07ae24-3292-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00117495
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049184/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Infrastruktura przy obiektach placówek oświaty oraz modernizacja placówek oświaty w Gminie Niedźwiedź – I etap.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00358399/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja pomieszczeń w Szkole Podstawowej w Niedźwiedziu –wyposażenie sal lekcyjnych. Zadanie przewiduje modernizację czterech sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej w miejscowości Niedźwiedź w Gminie Niedźwiedź. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych i Przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 164744,39 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana pokrycia dachowego w Szkole Podstawowej w Porębie Wielkiej. W ramach zadania przewiduje się wymianę pokrycia dachowego w Szkole Podstawowej w miejscowości Poręba Wielka w Gminie Niedźwiedź. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych i Przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.5.) Wartość części: 337769,37 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i montaż fotowoltaiki w szkołach na terenie Gminy Niedźwiedź w miejscowości Poręba Wielka, Podobin oraz Konina. W ramach zadania przewiduje się montaż instalacji fotowoltaicznej w szkołach na terenie Gminy Niedźwiedź w miejscowości Poręba Wielka, Podobin oraz Konina. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Projektach technicznych i Przedmiarach robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 344727,58 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja istniejącego parkingu przy szkole w Porębie Wielkiej – II etap. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie modernizacji istniejącego parkingu przy szkole podstawowej w Porębie Wielkiej w Gminie Niedźwiedź. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, dokumentacji technicznej projekcie budowlano – wykonawczym, przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 273051,69 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa Parkingu wraz z zagospodarowaniem terenu ZPO Konina. Przedmiotem zamówienia są roboty modernizacyjne w zakresie zagospodarowania terenu przy Zespole Placówek Oświatowych w Koninie, w gminie Niedźwiedź. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, dokumentacji technicznej projekcie budowlano-wykonawczym, przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 649584,37 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie boiska wielofunkcyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy szkole podstawowej w miejscowości Podobin. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu boiska wielofunkcyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy Zespole Placówek Oświatowych w miejscowości Podobin w gminie Niedźwiedź. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, dokumentacji technicznej, przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 2801678,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 310 Pzp, tj. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym albo partnerstwa innowacyjnego.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający przewidział możliwość unieważnienia postepowania, jeżeli środki publiczne które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostaną mu przyznane. Zamawiający po otrzymaniu wstępnej promesy dofinansowania inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych nr Edycja2/2021/1703/Polski Ład ogłosił postępowania przetargowe na wykonanie zadań zgłoszonych we wniosku o dofinansowanie. Jednym z warunków otrzymania dofinansowania zgodnie z promesą jest wybór Wykonawcy/Wykonawców na całe zadnie inwestycyjne zgodnie z opisem inwestycji zawartym we wniosku. Zamawiający we wniosku o dofinansowanie uwzględnił Wykonanie sześciu zadań obejmujących wykonanie prac przy obiektach placówek oświaty. Zamawiającemu nie udało się wybrać Wykonawców na wszystkie zadania zawarte w opisie inwestycji we wniosku. W związku z tym uznać należy, że zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania zgodnie z art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 310 Pzp, tj. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym albo partnerstwa innowacyjnego.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający przewidział możliwość unieważnienia postepowania, jeżeli środki publiczne które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostaną mu przyznane. Zamawiający po otrzymaniu wstępnej promesy dofinansowania inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych nr Edycja2/2021/1703/Polski Ład ogłosił postępowania przetargowe na wykonanie zadań zgłoszonych we wniosku o dofinansowanie. Jednym z warunków otrzymania dofinansowania zgodnie z promesą jest wybór Wykonawcy/Wykonawców na całe zadnie inwestycyjne zgodnie z opisem inwestycji zawartym we wniosku. Zamawiający we wniosku o dofinansowanie uwzględnił Wykonanie sześciu zadań obejmujących wykonanie prac przy obiektach placówek oświaty. Zamawiającemu nie udało się wybrać Wykonawców na wszystkie zadania zawarte w opisie inwestycji we wniosku. W związku z tym uznać należy, że zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania zgodnie z art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 310 Pzp, tj. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym albo partnerstwa innowacyjnego.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający przewidział możliwość unieważnienia postepowania, jeżeli środki publiczne które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostaną mu przyznane. Zamawiający po otrzymaniu wstępnej promesy dofinansowania inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych nr Edycja2/2021/1703/Polski Ład ogłosił postępowania przetargowe na wykonanie zadań zgłoszonych we wniosku o dofinansowanie. Jednym z warunków otrzymania dofinansowania zgodnie z promesą jest wybór Wykonawcy/Wykonawców na całe zadnie inwestycyjne zgodnie z opisem inwestycji zawartym we wniosku. Zamawiający we wniosku o dofinansowanie uwzględnił Wykonanie sześciu zadań obejmujących wykonanie prac przy obiektach placówek oświaty. Zamawiającemu nie udało się wybrać Wykonawców na wszystkie zadania zawarte w opisie inwestycji we wniosku. W związku z tym uznać należy, że zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania zgodnie z art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
| 2023-03-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |