„Wykonanie robót budowlanych dla zamówienia pn. Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie gminy Ujazd II postępowanie”

ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "CZYSTY REGION"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00117535
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00117535/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-02 10:17
Lokalizacja
Kędzierzyn-Koźle, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbe84dec-884c-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
7492045956
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM PANDELCzarnocin, PL · lot 0
1 850 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00117535 z dnia 2023-03-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót budowlanych dla zamówienia pn.
Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie gminy Ujazd II postępowanie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "CZYSTY REGION"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 160223990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 15

1.5.2.) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-225

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czystyregion.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.czystyregion.bip-e.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://czystyregion.bip-e.pl/cr/zamowienia-publiczne-pr

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie robót budowlanych dla zamówienia pn.
Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie gminy Ujazd II postępowanie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbe84dec-884c-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00117535

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019948/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 „Wykonanie robót budowlanych dla zamówienia pn. Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie gminy Ujazd"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00526897

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.69.2022.KD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie gminy Ujazd zrzeszonej w Związku Międzygminnym "Czysty Region".
2. Zakres zamówienia obejmuje budowę wiaty magazynowej, kontenera socjalno-biurowego, dwóch pomieszczeń magazynowych, utwardzenia, wagi 10 t. zagłębionej betonowo-stalowej z fundamentem, ogrodzenia wraz z bramą wjazdową otwieraną ręcznie, instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem, monitoringiem terenu, instalacji alarmowej w kontenerze socjalno-biurowym, instalacji kanalizacyjnej sanitarnej, zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych zgodnie z wydanymi WT, instalacji wodociągowej wraz z niezbędnymi urządzeniami ppoż. (szamba, zbiornik p.poż, zbiornika wody użytkowej) oraz nasadzenie zieleni i oznakowanie wyposażenia zgodnie z wymogami unijnymi i dokumentacją projektową, ponadto wykonanie i montaż 3 szt. tablic informacyjnych o wymiarach 120 x 80 oraz 7 szt. tablic edukacyjnych o wymiarach 120 x 80 montowanych na stelażu stalowym wkopanym w podłoże.
3. Wykonawca przyjmuje do wiadomości, że Zamawiający otrzymuje dofinansowanie w ramach projektu wskazanego w ust. 1 i zobowiązuje się do wykonywania Umowy w taki sposób, aby wskutek jego działań i zaniechań Zamawiającemu nie odmówiono dofinansowania lub aby nie został zobowiązany do zwrotu otrzymanych środków. W razie, gdy Zamawiający nie otrzyma dofinansowania lub będzie je musiał zwrócić z powodu zachowań Wykonawcy podjętych mimo wiedzy Wykonawcy, co do ich sprzeczności z wymogami projektu wskazanego w ust. 1 lub niniejszej Umowy, Wykonawca obowiązany jest na wezwanie Zamawiającego zwolnić go z wszelkich zobowiązań, zaciągniętych w związku z utratą dofinansowania lub koniecznością jego zwrotu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1850000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2460000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1850000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Globetter Adam Pandel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7561975375

7.3.3) Ulica: Wiejska 42

7.3.4) Miejscowość: Leśnica

7.3.5) Kod pocztowy: 47-150

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1850000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-06-23
2023-03-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane