Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych pn.: "Przebudowa ulicy Spartańskiej" w Warszawie na odcinku od ul. J. P. Woronicza do ul. Miączyńskiej.
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00118468
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00118468/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-02 13:09
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78e18e5d-a5f2-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 01525964000059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00118468 z dnia 2023-03-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych pn.: "Przebudowa ulicy Spartańskiej" w Warszawie na odcinku od ul. J. P. Woronicza do ul. Miączyńskiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mokotow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/100954/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych pn.: "Przebudowa ulicy Spartańskiej" w Warszawie na odcinku od ul. J. P. Woronicza do ul. Miączyńskiej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78e18e5d-a5f2-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00118468
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00515833/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych pn.: "Przebudowa ulicy Spartańskiej" w Warszawie na odcinku od ul. J. P. Woronicza do ul. Miączyńskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00086000
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.13.2023.DKO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3943469,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami umożliwiającymi wykonanie przebudowy, (dokumentacja powinna zawierać wszelkie uzgodnienia i pozwolenia niezbędne do wykonania przebudowy Spartańskiej).
Remont jezdni ulicy Spartańskiej na odcinkach od ul. Miączyńskiej do ulicy Woronicza polegający na wymianie warstwy ścieralnej jezdni ulicy wraz z konstrukcją jezdni, wymianie istniejących krawężników na nowe.
Przebudowę istniejących chodników dla pieszych w zakresie zmiany lokalizacji przebiegu chodników wymiany nawierzchni i obrzeży chodników.
Przebudowę istniejących zjazdów indywidualnych i publicznych w zakresie wymiany nawierzchni na kostkę betonową oraz dostosowania skosów i łuków zjazdów do zgodności z warunkami technicznymi.
Przebudowę istniejących i budowę nowych zatok postojowych równoległych i prostopadłych do jezdni ulicy. Nawierzchnia zatok postojowych wykonana zostanie z kostki betonowej ciemnoszarej.
Przebudowę istniejących zatok i peronów przystankowych.
Budowę ścieżek rowerowych i ścieżek pieszo-rowerowych w zależności od wybranego wariantu.
Remont istniejących wpustów ulicznych wraz ze studniami ściekowymi.
Przebudowę istniejących latarni oświetleniowych w zakresie przestawienia istniejących latarni kolidujących z projektowaną przebudową.
Budowę sygnalizacji świetlnych przy wszystkich projektowanych przejściach dla pieszych
w ul. Spartańskiej.
Przebudowę i budowę nowych elementów małej architektury takich jak: słupki blokujące, płotki wygradzające zieleń, wygrodzenia zabezpieczające ruch pieszych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 4 850 466,97 zł brutto, natomiast cena oferty z najniższą ceną wynosi 5 226 270,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny powyższej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-03-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |