Modernizacja Kina Janosik w Żywcu
Instytucja Filmowa Silesia-Film
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00118631
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00118631/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-02 13:37
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69527d40-4ad0-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6340125790
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00118631 z dnia 2023-03-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Kina Janosik w Żywcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytucja Filmowa Silesia-Film
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276654897
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górnicza 5
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-008
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 322068861
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@silesiafilm.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://silesiafilm.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://silesiafilm.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Kina Janosik w Żywcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69527d40-4ad0-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00118631
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037929/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja budynku Kina Janosik w Żywcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00390795/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-3/TP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 455604,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie: Modernizacji Kina Janosik polegającej na przebudowie kina.
2. Lokalizacja oraz usytuowanie nieruchomości: 34-300 Żywiec, Jana III Sobieskiego 1
3. Wszelkie prace będą prowadzone na czynnym obiekcie, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Przewiduje się następujące etapy realizacji prac:
- prace remontowe wewnątrz budynku
-. instalacje elektryczne
- prace zewnętrzne
- wymiana drzwi
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załącznik nr 1 do SWZ, na który składają się:
1) Projekt techniczny - architektura i konstrukcja
2) Specyfikacja Techniczna Wykonanie i Odbioru Robót
3) Przedmiar robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
31523000-8 - Podświetlane znaki i szyldy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 677853 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 880105 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 737248,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo - Budowlany "STARBUD" s.c. Kazimierz Staroń, Monika Staroń - Smorąg
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542618787
7.3.3) Ulica: Ks. Wiktora Siwka 17
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-318
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 737248,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2023-03-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |