Zadaszenie nad wejściem do budynku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00118931
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00118931/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-02 14:37
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d1b5365-a095-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
8392628446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00118931 z dnia 2023-03-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zadaszenie nad wejściem do budynku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291782

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szarych Szeregów 21

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 598422021

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@krwiodawstwo.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krwiodawstwo.slupsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.krwiodawstwo.slupsk.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zadaszenie nad wejściem do budynku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d1b5365-a095-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00118931

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063536/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa zadaszenia nad wejściem do budynku Regionalnego Centrum Krwiodawstw i Krwiolecznictwa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wsparcie jednostki publicznej służby krwi w kontekście przeciwdziałania skutkom pandemii COVID-19 oraz innych chorób zakaźnych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00068644

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 132895,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadaszenie nad wejściem do budynku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 6 pzp, ponieważ obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Uzasadnienie faktyczne i prawne:

W dniu 30.01.2023 w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu o numerze 2023/BZP 00068644/01 w sprawie udzielenia zamówienia na roboty budowlane dotyczące budowy zadaszenia nad wejściem do budynku Zamawiającego. Po zamieszczeniu ogłoszenia w BZP Zamawiający umieścił SWZ dotyczący tego postępowania na stronie prowadzonego postępowania: https://rckik-slupsk.ezamawiajacy.pl Jednocześnie wraz z tymi dokumentami, w oparciu o art. 270 ust. 1 pzp, Zamawiający umieścił na tej stronie ogłoszenie o zamówieniu. Przy umieszczaniu ogłoszenia nastąpiła omyłka i na stronie postępowania zostało umieszczone przez Zamawiającego ogłoszenie o zamówieniu o numerze 2023/BZP 00063871 z dnia 27.01.2023 dotyczące nie zadaszenia, a innego postępowania. W związku z tym postępowanie jest obarczone wadą w postaci naruszenia zasad określonych w art. 270 ust. 4 pzp. Wada ta nie może nie może być usunięta za pomocą procedur dostępnych na podstawie pzp.
Ogłoszenie o zamówieniu dotyczące innego przedmiotu, niezgodne z treścią SWZ zamieszczonym na stronie uniemożliwia złożenie jednoznacznych porównywalnych ofert, a tym samym zawarcie niepodlegającej podważeniu umowy, co uzasadnia unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 6 pzp.
2023-03-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane