Dostawa galaretek owocowych

3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00049897
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00049897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-21 07:22
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33173abb-f39c-4732-b602-f8db78e170c7
Identyfikator
6762431902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Galaretki owocowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00049897 z dnia 2025-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa galaretek owocowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 3 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA W KRAKOWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121390415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Montelupich 3

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-901

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.augustyn@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://3rblog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/3rblog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa galaretek owocowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33173abb-f39c-4732-b602-f8db78e170c7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00049897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654510

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 170/2024/D

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Galaretki owocowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15332240-8 - Galaretki owocowe

4.5.5.) Wartość części: 31240,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Galaretki owocowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15332240-8 - Galaretki owocowe

4.5.5.) Wartość części: 74976,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Galaretki owocowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15332240-8 - Galaretki owocowe

4.5.5.) Wartość części: 37488,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Galaretki owocowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15332240-8 - Galaretki owocowe

4.5.5.) Wartość części: 10394,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Galaretki owociowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15332240-8 - Galaretki owocowe

4.5.5.) Wartość części: 624,80 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Galaretki owocowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15332240-8 - Galaretki owocowe

4.5.5.) Wartość części: 31240,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zakresie niniejszego zadania została złożona jedna oferta. Cena oferty z najniższą ceną tj. złożonej przez Wykonawcę LIPRO Roman Lipowicz, ul. Aliantów, 4, 88-400 Żnin znacznie przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada środków na jej zwiększenie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61176 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61176 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zakresie niniejszego zadania została złożona jedna oferta. Cena oferty z najniższą ceną tj. złożonej przez Wykonawcę LIPRO Roman Lipowicz, ul. Aliantów, 4, 88-400 Żnin znacznie przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada środków na jej zwiększenie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161222,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 161222,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zakresie niniejszego zadania została złożona jedna oferta. Cena oferty z najniższą ceną tj. złożonej przez Wykonawcę LIPRO Roman Lipowicz, ul. Aliantów, 4, 88-400 Żnin znacznie przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada środków na jej zwiększenie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80611,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80611,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zakresie niniejszego zadania została złożona jedna oferta. Cena oferty z najniższą ceną tj. złożonej przez Wykonawcę LIPRO Roman Lipowicz, ul. Aliantów, 4, 88-400 Żnin znacznie przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada środków na jej zwiększenie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23511,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23511,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zakresie niniejszego zadania została złożona jedna oferta. Cena oferty z najniższą ceną tj. złożonej przez Wykonawcę LIPRO Roman Lipowicz, ul. Aliantów, 4, 88-400 Żnin znacznie przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada środków na jej zwiększenie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1343,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1343,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zakresie niniejszego zadania została złożona jedna oferta. Cena oferty z najniższą ceną tj. złożonej przez Wykonawcę LIPRO Roman Lipowicz, ul. Aliantów, 4, 88-400 Żnin znacznie przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada środków na jej zwiększenie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67176 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67176 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Ceny ofert podane dla poszczególnych części (zadań) zawierają wliczoną opcję oraz podatek VAT wynoszący 8%
2. Wartości poszczególnych części (zadań) zawierają wliczoną opcję i są wartościami netto (bez VAT).
2025-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy