Budowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Siechnicach w standardzie budynku pasywnego roboty budowlane – dokończenie białej wanny i izolacji HDPE
Siechnicka Inwestycyjna Spółka Komunalna sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00119225
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00119225/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-02 18:51
- Lokalizacja
- Siechnice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a62232f3-5ab6-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8961532506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00119225 z dnia 2023-03-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Siechnicach w standardzie budynku pasywnego roboty budowlane – dokończenie białej wanny i izolacji HDPE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Siechnicka Inwestycyjna Spółka Komunalna sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022033761
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. JANA PAWŁA II 12
1.5.2.) Miejscowość: Siechnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-011
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 004871889 0023
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sisk-siechnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.sisk-siechnice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Siechnicach w standardzie budynku pasywnego roboty budowlane – dokończenie białej wanny i izolacji HDPE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a62232f3-5ab6-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00119225
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SISK.Z.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 111882 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dokończenie robót związanych z wykonaniem izolacji przeciwwodnych kondygnacji garażowej podziemnej wraz z rampą zjazdową. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową dostawę wraz z wbudowaniem niezbędnych materiałów zgodnie z Projektem realizacji hydroizolacji bezpowłokowej w technologii “Białej wanny”, Projektem realizacji hydroizolacji hybrydowej, wytycznych technologii GRACE oraz opracowanie programu naprawczego oraz wykonanie napraw izolacji z membrany HDPE na ścianie kondygnacji podziemnej na całej długości ściany w osi 1 z uwagi na: (brak wywinięcia membrany HDPE na projektowaną rzędną tj. do połowy wysokości stropu nad kondygnacją garażową; liczne uszkodzenia mechaniczne, perforacje membrany powyżej poziomu istniejącego terenu; odspojenia membrany HDPE od lica betonu ściany powyżej poziomu istniejącego terenu; rozwarstwienia na zakładach membrany HDPE powyżej istniejącego terenu). Konieczne odkrycie membrany do rzędnej poniżej poziomu terenu, na której membrana HDPE nie będzie posiadać uszkodzeń. Przedmiot umowy obejmuje objęcie gwarancją także robót już wykonanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270354 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270354 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270354 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aquaberg Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382346018
7.3.3) Ulica: ul. Kominiarska nr 50A
7.3.4) Miejscowość: WROCŁAW
7.3.5) Kod pocztowy: 51-180
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270354 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2023-03-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |