Przebudowa budynku polegająca na budowie windy i przedsionka do windy
20 WOJSKOWY SZPITAL UZDROWISKOWO-REHABILITACYJNY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRYNICY-ZDROJU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00444978
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00444978/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-05 12:59
- Lokalizacja
- Krynica-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e34ebb24-352e-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7342696971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00444978 z dnia 2024-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku polegająca na budowie windy i przedsionka do windy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 20 WOJSKOWY SZPITAL UZDROWISKOWO-REHABILITACYJNY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRYNICY-ZDROJU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490044147
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. prof. Henryka Świdzińskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Krynica-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-380
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48184146211
1.5.8.) Numer faksu: 4146240
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krynica@20wszur.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.20wszur.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.20wszur.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku polegająca na budowie windy i przedsionka do windy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e34ebb24-352e-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444978
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00573925/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa budynku polegająca na budowie windy i przedsionka do windy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00387974
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 20WSzU-R.ZP.2611.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 548441,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku polegająca na budowie windy i przedsionka do windy na terenie 20.WSzU-R SPZOZ w Krynicy- Zdroju oraz wykonania rozruchu windy i uzyskania wszelkich przewidzianych prawem dokumentów dopuszczających do użytkowania zamontowaną windę (dźwig) wraz z usługą serwisową, a także przeszkoleniem personelu Zamawiającego oraz zapewnieniem w okresie gwarancji karty SIM do obsługi wezwań realizowanych z windy (dźwigu) w sytuacjach alarmowych, zwanego dalej Przedmiotem Umowy zgodnie z projektem architektoniczno-budowlanym wraz z załącznikami, STWiORB, postanowieniami SWZ.
Przewidywany zakres prac w ujęciu ogólnym obejmował będzie następujący zakres:
1. Roboty rozbiórkowe i demontażowe - przygotowawcze;
2. Roboty ogólnobudowlane, w tym: wykonanie szybu żelbetonowego z przeszklonymi drzwiami i naświetlami, wykonanie ściany pomiędzy garażem a przedsionkiem, montaż dźwigu z oprzyrządowaniem, wykonanie posadzek, drzwi przesuwne szklane do przedsionka, brama garażowa, dobudowa murku kwietnika na poziomie parteru, montaż balustrady;
3. Prace wykończeniowe, w tym: montaż okładzin ściennych z przefarbowanych płyt betonowych, montaż sufitu podwieszanego pełnego w przedsionku oraz na fragmencie sufitu przed wejściem do przedsionka;
4. Instalacje, w tym oprawy punktowe, oprawy dekoracyjne punktowe, czujniki ppoż., grzejnik elektryczny i klimatyzator w szybie windowym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Projekcie Architektoniczna- Budowlanym.
W Specyfikacji technicznej i Dokumentacji projektowej mogą występować nazwy własne, znaki towarowe lub być podane niektóre charakterystyczne dla producenta wymiary. Nie są one wiążące, należy przyjąć je jako odniesienie do standardu. Można dostarczyć elementy równoważne, spełniające wymagania opisane w STWiORB.
Załączony do dokumentacji Przedmiar robót ma służyć Wykonawcom jedynie jako materiał informacyjno- pomocniczy.
Wykonawca w terminie 5 dni od daty podpisania Umowy jest zobowiązany przedłożyć Zamawiającemu sporządzony na podstawie oferty harmonogram rzeczowo - finansowy wraz z wartością robót netto i brutto oraz kosztorysem Wykonawcy, z którego wynikać będzie wartość oferty Wykonawcy.
Wynagrodzenie:
1) cena oferty ma charakter wynagrodzenia ryczałtowego i zgodnie z zapisem art. 632 Kodeksu cywilnego, przyjmujący zamówienie nie może żądać podwyższenia wynagrodzenia z tytułu realizacji umowy zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, chociażby w czasie zawarcia umowy nie można było przewidzieć rozmiaru lub kosztów prac;
2) Zamawiający wyklucza możliwość domagania się zapłaty za prace dodatkowe, w przypadku, gdy te prace są naturalną konsekwencją procesu budowlanego i w naturalny sposób z niego wynikają. Dotyczą takich sytuacji, które Wykonawca robót dysponujący dokumentacją techniczną powinien przewidzieć jako konieczne do wykonania mimo, że dokumentacja ich nie przewiduje. Wynika to z zawodowego charakteru wykonywanych przez wykonawcę robót budowlanych, czynności i przypisanego do nich określonego poziomu wiedzy i doświadczenia zawodowego zastrzeżeniem sytuacji gdy dokumentacja techniczna, która jest podstawą kalkulowania wynagrodzenia przez wykonawcę, zawiera błędy uniemożliwiające realizowanie zadania dla osiągnięcia założonego efektu końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45262700-8 - Przebudowa budynków
45212413-4 - Roboty budowlane w zakresie miejsc pobytu czasowego
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45313100-5 - Instalowanie wind
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 535050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 946774,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 535050 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo Budowlane Stolarskie
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341870148
7.3.3) Ulica: Powroźnik
7.3.4) Miejscowość: Muszyna
7.3.5) Kod pocztowy: 33-370
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Dostawa i montaz windy. Krokosz Lift Company mgr inż Maciej Krokosz
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 535050 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-088.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |