Bieżące utrzymanie nawierzchni bitumicznych na sieci drogowej, administrowanej przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach.

Zarząd Dróg Miejskich w Puławach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00119579
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00119579/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-03 09:26
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-121979f6-ac3f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
7162469877
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00119579 z dnia 2023-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie nawierzchni bitumicznych na sieci drogowej, administrowanej przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Puławach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7162469877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Skowieszyńska 51

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 814586298

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdm.pulawy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdmpulawy.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zdmpulawy.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie nawierzchni bitumicznych na sieci drogowej, administrowanej przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-121979f6-ac3f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00119579

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002918/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Bieżące utrzymanie nawierzchni bitumicznych na sieci drogowej administrowanej przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00093677

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDM.421.4.2023.DM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest prowadzenie robót w zakresie remontów cząstkowych jezdni, parkingów, ścieżek rowerowych, chodników o nawierzchni bitumicznej na terenie gminy Miasto Puławy w ramach bieżącego utrzymania. Prace remontowe cząstkowe prowadzone będą systematycznie przez cały okres obowiązywania umowy. Zakres prac obejmuje parkingi, ścieżki rowerowe, chodniki, drogi publiczne i wewnętrzne o długości około 70 km.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie do złożenia ofert, tj. do dnia 03.03.2023 r., na platformę zakupową Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.
2023-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane