Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miłowicach.
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00049966
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00049966/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-21 08:00
- Lokalizacja
- Miłowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98261a54-cec4-4cd4-a4e0-7bdc518199f9
- Identyfikator
- 9111785285
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00049966 z dnia 2025-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miłowicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932651470
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miłowice
1.5.2.) Miejscowość: Miłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-504
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zspmilowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspmilowice.dziadowakloda.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-98261a54-cec4-4cd4-a4e0-7bdc518199f91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miłowicach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98261a54-cec4-4cd4-a4e0-7bdc518199f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00049966
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660944
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP.261.1.2024.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzątanie i utrzymanie w należytej czystości całej powierzchni użytkowej budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miłowicach, mieszczącego się w Miłowicach 27, zgodnie z wymaganiami sanitarno - higienicznymi określonymi w przepisach szczegółowych.
2. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone.
Powody niedokonania podziału zamówienia na części:
Zakres zamówienia jest możliwy do zrealizowania przez jednego Wykonawcę. Brak podziału nie ogranicza konkurencji ani nie utrudnia dostępności do zamówienia. Podział zamówienia na części wiązałby się z trudnościami technicznymi w realizacji kilku umów na tym samym terenie budowy oraz koordynacji działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne elementy zamówienia. Taki podział mógłby zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia tj. zakres prac i częstotliwość ich wykonywania w ramach kompleksowej obsługi utrzymania czystości zawarty został w Załączniku nr 1a do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.| 2025-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |