Doposażenie zawodów mechanicznych w sprzęt dydaktyczny w ramach projektu "Nowoczesne pracownie zawodowe inwestycją w przyszłego pracownika".

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Kazimierza Jagiellończyka w Łasinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00119631
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-03-03 09:39
Lokalizacja
Łasin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8761932738
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyrządy do pojazdów mechanicznychRęczne narzędzia elektromechaniczneTokarki, obrabiarki do wiercenia i frezowaniaPodnośniki samochodowe, sprzęgła i podobne elementy

Wykonawcy

7 przyznanych

SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
64 999,35 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
134 999,88 PLN
METAL TECHNICS POLSKA WENSLI GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
30 627 PLN
METAL TECHNICS POLSKA WENSLI GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
46 125 PLN
METAL TECHNICS POLSKA WENSLI GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
78 597 PLN
METAL TECHNICS POLSKA WENSLI GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
146 370 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
21 992,4 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.