Usługi dotyczące opracowania dokumentacji projektowej na przebudowę dróg powiatowych z podziałem na części
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZAMOTUŁACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00050204
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00050204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-21 08:43
- Lokalizacja
- Szamotuły, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25705385-f701-4f0d-9e5c-6bbe053196a6
- Identyfikator
- 7871813833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00050204 z dnia 2025-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi dotyczące opracowania dokumentacji projektowej na przebudowę dróg powiatowych z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZAMOTUŁACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631277227
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 6
1.5.2.) Miejscowość: Szamotuły
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: +48 612924032
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kosickas@zdp-szamotuly.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp-szamotuly.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25705385-f701-4f0d-9e5c-6bbe053196a61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi dotyczące opracowania dokumentacji projektowej na przebudowę dróg powiatowych z podziałem na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25705385-f701-4f0d-9e5c-6bbe053196a6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00050204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044204/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługi dotyczące opracowania dokumentacji projektowej na przebudowę dróg powiatowych z podziałem na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539017
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.272.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 731707,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1739P Sieraków – Pniewy na odc. około 2,4 km w dwóch częściach:
część I – Opracowanie projektu na budowę drogi powiatowej 1739 P na odcinku około 1,1 km - zgodnie z załączonym załącznikiem mapowym.
Część II Opracowanie projektu na przebudowę drogi powiatowej 1739P przebiegającego przez miejscowość Zamorze na odcinku około 1,3 km – zgodnie z załączonym załącznikiem mapowym
Szczegółowe informacje w SWZ i OZP
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 203252,03 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. „Przebudowa drogi powiatowej 1865P Kaźmierz – Mrowino na odc. Kaźmierz – granica powiatu, długości około 4,6 km z ewentualnym podziałem na części. – Zgodnie z załączonym załącznikiem mapowym
Szczegółowe informacje w SWZ i OPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 406504,07 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. „Przebudowa drogi powiatowej 1860P Brodziszewo – Pamiątkowo przez teren zabudowany m. Witoldzin, dł. około 1,300” - Zgodnie z załączonym załącznikiem mapowym
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 121951,22 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 263 w zw. z art. 255 pkt 5 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej: ustawa Pzp, informuje, iż dokonuje unieważnienia niniejszego postępowania.
Uzasadnienie faktyczne: Wybrany wykonawca uchylił się od zawarcia umowy. Ponadto zaistniały istotne zmiany w ww. zamówieniu publicznym, w związku z powziętą informacją
o konieczności wykonania podziału działek celem wykonania zamówienia, a co za tym idzie zmianą przedmiotu zamówienia. Zmiany polegają na konieczności zaprojektowania nie tyle typowo - samej przebudowy drogi, a konieczności zaprojektowania przebudowy drogi wraz z jej rozbudową. Zmianie ulegną znacząco koszty zadania oraz opis przedmiotu zamówienia. Wykonanie około 30 podziałów wiąże się ze zwiększeniem kosztów realizacji zamówienia
o szacowaną wartość 73.800,00 zł brutto, na co Zamawiający nie posiada środków.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 356700,00 PLN
| 2025-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |