Realizacja usług wg programu Za Życiem - edycja 2023
Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00121892
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-06 10:43
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7543288121
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
12 przyznanych
Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego, Beata Sobera-Baron,Opole, PL
18 000 PLNCentrum Logopedii i Rozwoju Osobistego, Beata Sobera-Baron,Opole, PL
18 000 PLNCentrum Logopedii i Rozwoju Osobistego, Beata Sobera-Baron,Opole, PL
18 000 PLNCentrum Logopedii i Rozwoju Osobistego, Beata Sobera-Baron,Opole, PL
14 400 PLNCentrum Logopedii i Rozwoju Osobistego, Beata Sobera-Baron,Opole, PL
18 000 PLNCentrum Logopedii i Rozwoju Osobistego, Beata Sobera-Baron,Opole, PL
18 000 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
12 800 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
14 400 PLNStowarzyszenie Jednym Słowem, Opole,Opole, PL
14 400 PLNStowarzyszenie Jednym Słowem, Opole,Opole, PL
14 400 PLNCentrum Logopedii i Rozwoju Osobistego Beata Sobera Baron OpoleOpole, PL
14 400 PLNCentrum Logopedii i Rozwoju Osobistego Beata Sobera Baron OpoleOpole, PL
14 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.