Modernizacja infrastruktury sportowej i społecznej na terenie gminy Żukowice
GMINA ŻUKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00444990
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00444990/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-05 13:02
- Lokalizacja
- Żukowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21122f01-27dd-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 6931940582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00444990 z dnia 2024-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowej i społecznej na terenie gminy Żukowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻUKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647386
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ŻUKOWICE 148
1.5.2.) Miejscowość: Żukowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-231
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 831 42 41
1.5.8.) Numer faksu: 76 831 41 49
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zukowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zukowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zukowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury sportowej i społecznej na terenie gminy Żukowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21122f01-27dd-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444990
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036056/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja infrastruktury sportowej i społecznej na terenie gminy Żukowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370866
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGNiOŚ.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4787295,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja infrastruktury sportowej i społecznej na terenie gminy Żukowice”. Inwestycja jest objęta dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Nr Edycja8/2023/3124/PolskiLad. Na przedmiot zamówienia składają się poniższe zakresy prac (robót):
1. PRZEBUDOWA BUDYNKU ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W MIEJSCOWOŚCI KŁODA
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w m. Kłoda na dz. nr 257, obręb Kłoda, gm. Żukowice. Zakres prac obejmuje kompleksowy remont budynku polegający m. in.: na remoncie elewacji budynku oraz pomieszczeń wewnątrz budynku. W zakres prac będzie wchodzić również miejscowe przełożenie i uzupełnienie uszkodzonego pokrycia dachowego, montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, wymiany istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie nowych instalacji wod-kan, elektrycznej kanalizacji i wentylacji.
2. PRZEBUDOWA BUDYNKU ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W MIEJSCOWOŚI DOBRZEJOWICE Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w m. Dobrzejowice na dz. nr 59/1, obręb Dobrzejowice, gm. Żukowice. Zakres prac obejmuje kompleksowy remont budynku polegający m. in.: na remoncie elewacji budynku oraz pomieszczeń wewnątrz budynku. W zakres prac będzie wchodzić również montaż instalacji fotowoltaicznej, wymiana istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie nowych instalacji wod-kan i elektrycznej.
3. ZAGOSPODAROWANIE TERENU W MIEJSCOWOŚCI KROMOLIN – II ETAP
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu przestrzeni publicznej w m. Kromolin na dz. nr 544/14, 533/5, 544, obręb Kromolin, gm. Żukowice. Zakres prac obejmuje min. budowę wiaty drewnianej, wykonanie ścieżek, montaż obiektów małej architektury, remont kładki nad rowem przydrożnym oraz zmianę lokalizacji urządzeń zabawowych wraz ze zmianą ogrodzenia placu zabaw. Uwagi dodatkowe: Załączona dokumentacja obejmuje swym zakresem całe zagospodarowanie terenu przestrzeni publicznej w m. Kromolin. Wskazuje się, iż przedmiotem zamówienia objęty jest wyłącznie zakres określony w przedmiarze robót, wobec czego Wykonawca w kosztorysie ofertowym powinien odnieść się jedynie do tego zakresu. WAŻNE! Zamawiający wymaga, aby realizacja zadania nastąpiła w nieprzekraczającym terminie: od 01.09.2024 r. do 30.11.2024 r.
4. REMONT NAWIERZCHNI NA DZ. NR 228/1, OBRĘB NIELUBIA
Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni asfaltowej przy Szkole Podstawowej w miejscowości Nielubia na dz. nr 228/1, obręb Nielubia, gm. Żukowice. Zakres robót budowlanych obejmuje m. in.: rozbiórkę istniejącej nawierzchni asfaltowo – bitumicznej, wymianę istniejącej instalacji kanalizacji deszczowej, wykonanie nawierzchni z kostki betonowej szarej na podsypce piaskowo-cementowej, montaż obrzeży betonowych oraz montaż gier terenowych z masy termoplastycznej. W ramach zadania należy wykonać nasadzenia drzew. WAŻNE! Zamawiający wymaga, aby realizacja zadania nastąpiła w terminie: od 20.06.2025 r. do 31.08.2025 r.
5. REMONT NAWIERZCHNI NA DZ. NR 320/6, OBRĘB BRZEG GŁOGOWSKI
Przedmiotem zamówienia jest remont istniejącej nawierzchni bitumicznej przy Szkole Podstawowej w miejscowości Brzeg Głogowski na dz. nr 320/6, obręb Brzeg Głogowski, gm. Żukowice. Zakres robót budowlanych obejmuje m. in. rozbiórkę istniejącej nawierzchni bitumicznej, wykonanie korytowania, wykonanie podbudowy, wykonanie nawierzchni z kostki betonowej w kolorze szarym, montaż obrzeży oraz montaż gier terenowych z mas termoplastycznych. WAŻNE! Zamawiający wymaga, aby realizacja zadania nastąpiła w terminie: od 20.06.2025 r do 31.08.2025 r. Uwagi dodatkowe: Załączona dokumentacja obejmuje swym zakresem całe zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej w m. Brzeg Głogowski. Wskazuje się, iż przedmiotem zamówienia objęte są wyłącznie prace związane z remontem istniejącej nawierzchni bitumicznej. Wykonawca w kosztorysie ofertowym powinien odnieść się jedynie do zakresu określonego w przedmiarze robót.
6. ROZBUDOWA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ZAKRESIE BUDOWY INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ
Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji fotowoltaicznej na terenie Szkoły Podstawowej w Brzegu Głogowskim na dz. nr 320/6, obręb Brzeg Głogowski, gm. Żukowice. Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności przygotowanie terenu pod inwestycję, montaż konstrukcji wsporczej, montaż paneli fotowoltaicznych, montaż urządzeń rozdzielczych AC, D i falownika, montaż kabli i oprzewodowania.
7. TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU URZĘDU GMINY ŻUKOWICE
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji części budynku Urzędu Gminy Żukowice na dz. nr 502/1, obręb Żukowice, gm. Żukowice. Zakres prac swoim zakresem obejmuje dwa etapy remontu budynku Urzędu Gminy tj. etap I polegający na termomodernizacji Urzędu Gminy Żukowice 148A obejmujący całość ścian zewnętrznych, od poziomu opaski odwadniającej do poziomu gzymsu dachowego. Prace swym zakresem obejmują również docieplenie dachu wraz z wykonaniem nowego pokrycia papowego z papy termozgrzewalnej. Prace obejmują również wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. Etap II polega na dociepleniu ściany zachodniej budynku Urzędu Gminy Żukowice 148A oraz wymianę stolarki okiennej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6363636,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6494988,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6363636,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych "BUDREM" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6930006891
7.3.3) Ulica: Łagosżów Wielki 14A
7.3.4) Miejscowość: Łagoszów Wielki
7.3.5) Kod pocztowy: 59-160
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6363636,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |