Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Raciechowice
Gmina Raciechowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00122124
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00122124/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-06 11:35
- Lokalizacja
- Raciechowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b28c9669-ade4-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6811359293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00122124 z dnia 2023-03-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Raciechowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raciechowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555393
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Raciechowice 277
1.5.2.) Miejscowość: Raciechowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-415
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@raciechowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raciechowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b28c9669-ade4-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Raciechowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b28c9669-ade4-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00122124
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00055926/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja dróg gminnych w Gminie Raciechowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.03.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w ramach Części I będącej częścią całego zadania inwestycyjnego jest droga gminna 540502K Dąbie - Bukownik na odcinku 200 mbSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części I zawiera załącznik nr 10.1 do SWZ program funkcjonalno-użytkowy Zamawiający nakłada również na Wykonawcę uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zgód, pozwoleń oraz uzgodnień, które w toku inwestycji mogą być niezbędne
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 250000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w ramach Części II będącej częścią całego zadania inwestycyjnego jest droga gminna 540527K Gruszów - Za kościół na odcinku 350 mbSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części II – zakres robót oraz warunki ich realizacji zawiera dokumentacja załączona do SWZ, załącznik nr 10.2 który zawiera:
a) Projekt wykonawczy
b) Szczegółowe specyfikacje techniczne Tom I – część drogowa
c) Szczegółowe specyfikacje techniczne Tom II – część mostowa
d) przedmiary robót z tym zastrzeżeniem, że podane ilości w załączonych do SWZ przedmiarach robót stanową element pomocniczy do obliczenia zryczałtowanej ceny ofertowej. Zamawiający nakłada również na Wykonawcę uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zgód, pozwoleń oraz uzgodnień, które w toku inwestycji mogą być niezbędne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 690686,4 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w ramach Części I będącej częścią całego zadania inwestycyjnego jest droga gminna 540486K Zegartowice - Krzesławice na odcinku 1 050 mbSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części III zawiera załącznik nr 10.3 do SWZ - program funkcjonalno-użytkowy
Zamawiający nakłada również na Wykonawcę uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zgód, pozwoleń oraz uzgodnień, które w toku inwestycji mogą być niezbędne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1200000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w ramach Części I będącej częścią całego zadania inwestycyjnego jest droga gminna 540482K Kawec – Żerosławice na odcinku 1 500 mb.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części IV zawiera załącznik nr 10.3 do SWZ - program funkcjonalno-użytkowy
Zamawiający nakłada również na Wykonawcę uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zgód, pozwoleń oraz uzgodnień, które w toku inwestycji mogą być niezbędne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1700000 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w ramach Części I będącej częścią całego zadania inwestycyjnego jest droga gminna 540535K Czasław - za dworem na odcinku 510 mb Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części V zawiera załącznik nr 10.5 do SWZ - program funkcjonalno-użytkowyZamawiający nakłada również na Wykonawcę uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zgód, pozwoleń oraz uzgodnień, które w toku inwestycji mogą być niezbędne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 650000 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w ramach Części I będącej częścią całego zadania inwestycyjnego jest droga gminna w Raciechowicach do Strefy Przemysłowej na odcinku 550 mb Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części VI zawiera załącznik nr 10.6 do SWZ - program funkcjonalno-użytkowyZamawiający nakłada również na Wykonawcę uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zgód, pozwoleń oraz uzgodnień, które w toku inwestycji mogą być niezbędne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 680000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty
| 2023-03-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |