„Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu czystości na terenie miasta i gminy Murowana Goślina od dnia zawarcia umowy do 31.12.2024 r.”

GMINA MUROWANA GOŚLINA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00050410
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00050410/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-21 09:13
Lokalizacja
Murowana Goślina, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1cab01bc-9659-4aa7-82d2-0650e3f19b98
Identyfikator
7773159427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi wywozu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA SZANSA MUROWANA GOŚLINAMurowana Goślina, PL · lot 0
535 457 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00050410 z dnia 2025-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu czystości na terenie miasta i gminy Murowana Goślina od dnia zawarcia umowy do 31.12.2024 r.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MUROWANA GOŚLINA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258595

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 9

1.5.2.) Miejscowość: Murowana Goślina

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-095

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 61 8923 600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@murowana-goslina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.murowana-goslina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/953847

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu czystości na terenie miasta i gminy Murowana Goślina od dnia zawarcia umowy do 31.12.2024 r.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cab01bc-9659-4aa7-82d2-0650e3f19b98

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00050410

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029956/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu czystości na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina w okresie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2024 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 535457,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu czystości na terenie miasta i gminy Murowana Goślina od dnia zawarcia umowy do 31.12.2024 r.”.
2. CPV:
Usługi sprzątania i zamiatania ulic 90610000-6
Usługi sprzątania ulic 90611000-3
Usługi zamiatanie ulic 90612000-0
Usługi wywozu odpadów 90511000-2
Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane 90600000-3
Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane 90600000-3
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie komunalnych usług utrzymania czystości i porządku na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w zakresie:
A. Całoroczne oczyszczanie Miasta:
a) Mechaniczne oczyszczanie ulic na terenie miasta
b) Ręczne lub mechaniczne oczyszczanie placów, parkingów, chodników, ścieżek rowerowych oraz terenów wokół wiat przystanków autobusowych;
c) Bieżące utrzymanie koszy ulicznych;
d) Zbieranie i usuwanie wszelkich nieczystości;
e) Usuwanie bieżącego opadu liści i kwiatostanów;
f) Bieżące utrzymanie czystości w miejscach pamięci narodowej,
g) przechowywanie flag narodowych, gminnych, papieskich, Solidarności;
h) utrzymanie w czystości wiat przystanków autobusowych i rowerowych
oraz parkingów;
i) mycie słupków i barierek i znaków drogowych na terenie miasta;
j) odchwaszczanie wszystkich utwardzonych pasów drogowych;
k) usuwanie piasku zgromadzonego w strefie przykrawężnikowej jezdni;
l) likwidacja skutków zdarzeń losowych w pasie drogowym na terenie gminy.
B. Oczyszczanie Parku Miejskiego i Placu Powstańców Wielkopolskich:
a) Ręczne oczyszczanie terenów Parku Miejskiego i Placu Powstańców Wielkopolskich w Murowanej Goślinie;
b) Bieżące utrzymanie koszy w Parku Miejskim (opróżnianie koszy i utrzymanie ich w czystości).
4. Szczegółowy opis oraz zakres realizacji zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 535457,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 535457,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 535457,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AT-DROG

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773439144

7.3.3) Ulica: Gnieźnieńska 40

7.3.4) Miejscowość: Murowana Goślina

7.3.5) Kod pocztowy: 62-095

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 535457,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-01 do 2024-12-31
2025-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi