Budowa wieży widokowej w Dominikowicach
Gmina Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00122822
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00122822/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-06 15:16
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f72deeaf-ade2-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 7382131749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00122822 z dnia 2023-03-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wieży widokowej w Dominikowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183535762
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_gorlice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wieży widokowej w Dominikowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f72deeaf-ade2-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00122822
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042937/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa wieży widokowej w Dominikowicach - zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00098271
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania p.n. „Budowa wieży widokowej w Dominikowicach”
w trybie zaprojektuj i wybuduj, obejmującego wykonanie wieży widokowej o wysokości 32,00 m, wolnostojącej wraz z platformą widokową i zjeżdżalnią grawitacyjną na działce nr 1324/5
w Dominikowicach.
Realizacja zamówienia rozumiana jest przez wykonanie wszelkich niezbędnych prac projektowych, wykonanie robót budowlanych inżynierskich dotyczących budowy wieży i robót dotyczących zagospodarowania terenu.
Zakres zamówienia obejmuje:
• Sporządzenie wielobranżowego projektu budowlanego wieży widokowej (architektura, konstrukcja, projekt techniczny, instalacja obsługi zjeżdżalni, instalacja odgromowa i uziom fundamentowy, instalacja monitoringu),
• Sporządzenie projektu zagospodarowania terenu
• Sporządzenie projektu wykonawczego branży konstrukcyjnej,
• Sporządzenie kosztorysów i przedmiarów robót budowlanych,
• Uzyskanie wszystkich wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i pozwoleń administracyjno- prawnych,
• Uzyskanie pozwolenia na budowę,
• Sporządzenie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
• Sporządzenie planu BIOZ,
• Zgłoszenie w imieniu Zamawiającego rozpoczęcia robót budowlanych
• Przygotowanie terenu pod rozpoczęcie robót budowlanych
• Wykonanie robót budowlanych w zakresie kompleksowej realizacji projektu w zakresie budowy wieży
• sporządzenie dokumentacji powykonawczej obejmującej, mapę geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej (mapa winna być opatrzona klauzulą urzędową przez organ Służby Geodezyjnej i Kartograficznej albo zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji) oraz inne dokumenty wynikające z obowiązujących norm i przepisów.
• Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu.
• Pełnienie przez Projektanta nadzoru autorskiego podczas realizacji inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45262310-7 - Zbrojenie
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu zostały złożone trzy oferty. Kwota najkorzystniejszej oferty (3 911 400,00 zł) przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to jest 3 305 050,00 zł, a zamawiający nie może jej zwiększyć do ceny złożonej oferty. W związku z powyższym konieczne jest unieważnienie niniejszego postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2023-03-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |