Usługi fizjoterapeutyczne w ramach Rządowego Programu ,,Za Życiem” Z PODZIAŁEM NA ZADANIA
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W ŚWIDNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00123130
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-06 23:52
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8842742396
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi fizjoterapiiSpecjalistyczne usługi medyczne
Wykonawcy
13 przyznanych
Reha-Vis Gabvriel BeniukŚwidnica, PL
8100 PLNFizjoRybka Dorota RybkaJaworzyna Śląska, PL
36 000 PLNREHA –BABY Grzegorz WalczakŚwidnica, PL
27 000 PLNP. Łukasz ZalasŚwidnica, PL
12 960 PLNFIZJOTERAPIA JOANNA WIRASZKAŚwidnica, PL
25 920 PLNFizjoBaby Rehabilitacja Dzieci i Niemowląt Dorota KędzierskaStrzegom, PL
9000 PLNGabinet Fizjoterapeutyczny KAROLINA TUREKŚwidnica, PL
13 500 PLNP. Wojciech KłosŚwidnica, PL
22 680 PLNREHAPUNKT Błażej PiątkowskiSłotwina, PL
18 000 PLNFIZJOTERAPIA DARIUSZ STRAMEKŚwidnica, PL
16 200 PLNP. Karolina MikundaŚwidnica, PL
9000 PLNFizjoFit Terapia Manualna Marlena PudłoSłotwina, PL
9000 PLNSylwia Albrycht Gabinet FizjoterapeutycznyŚwidnica, PL
22 680 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.