Remont nawierzchni bitumicznej odcinka Al. Sikorskiego w Kaliszu
Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00123447
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00123447/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-07 10:19
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-362df6d0-a78e-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6181921763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00123447 z dnia 2023-03-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni bitumicznej odcinka Al. Sikorskiego w Kaliszu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251026249
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Złota 43
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdm.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdmkalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pełnienie funkcji zarządcy drog publicznych na prawach powiatu w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni bitumicznej odcinka Al. Sikorskiego w Kaliszu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-362df6d0-a78e-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00123447
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036095/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont nawierzchni bitumicznej odcinka Al. Sikorskiego w Kaliszu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00086092
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1/ frezowanie nawierzchni bitumicznej,
2/ rozebranie istniejącej podbudowy z kruszywa łamanego,
3/ wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem Rm=2,5 MPa gr. 15 cm,
4/ wykonanie podbudowy z betonu C8/10 gr. 20 cm,
5/ skropienie podbudowy z betonu emulsją asfaltową w ilości 1,0 kg/m2,
6/ wykonanie podbudowy z mieszanek mineralno-asfaltowych, grysowych - warstwa z betonu asfaltowego AC 22P PMB 25/55, dla KR 5-7 - 60 o grubości: 9 cm
7/ skropienie nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2,
8/ wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych, grysowych - warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W PMB 25/55 - 60, dla KR 5-7 o grubości: 6 cm
9/ skropienie nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową w ilości 0,3 kg/m2,
10/ ułożenie siatki z włókna węglowego o wytrzymałości na rozciąganie wzdłużne i poprzeczne 200 kN/m,
11/ wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych, grysowych - warstwa ścieralna z SMA 11 PMB 45/80 - 55, dla KR 5-7 o grubości 4 cm,
12/ regulację wysokościową krat żeliwnych wpustów deszczowych - wymiana wpustu żeliwnego (materiał zostanie przekazany przez PWiK Sp. z o.o.) – 2 szt,
13/ regulację wysokościową włazu studni rewizyjnej - wymiana zestawu naprawczego (materiał zostanie przekazany przez PWiK Sp. z o.o.),
14/ odtworzenie oznakowania poziomego cienkowarstwowego,
15/ odtworzenie pętli indukcyjnych wraz z niezbędnymi przyłączeniami ich do istniejącej infrastruktury,
16/ opracowanie i uzgodnienie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas robót oraz oznakowanie prowadzonych robót zgodnie z tym projektem.
UWAGA!
1. Wykonawca winien uwzględnić w cenie koszt wywozu i utylizację materiałów pochodzących z rozbiórki i nie nadających się do ponownego wbudowania.
2. Wykonawca winien uwzględnić w cenie koszt wywozu podbudowy z kruszywa łamanego oraz destruktu bitumicznego pochodzącego z rozbiórki na plac ZDM przy ul. Noskowskiej w Kaliszu.
3. Roboty należy oznakować zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz.U. z 2003 r., Nr 220, poz. 2181 ze zmianami) oraz oznakować roboty zgodnie z tym projektem.
4. Przed rozpoczęciem robót Wykonawca jest zobowiązany do przedłożenia Zamawiającemu harmonogramu przeprowadzenia remontu, z tygodniowym wyprzedzeniem.
5. Remont należy wykonać za pomocą układarki umożliwiającej rozłożenie mieszanki mineralno – asfaltowej na pełną szerokość pasa ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2023-03-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |