Modernizacja infrastruktury drogowej na terenach objętych prawną ochroną konserwatorską w mieście Nowy Dwór Mazowiecki
MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00123798
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00123798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-07 15:40
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbc20a22-adca-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5311000938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00123798 z dnia 2023-03-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenach objętych prawną ochroną konserwatorską w mieście Nowy Dwór Mazowiecki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270347
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zakroczymska 30
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nowydwormaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nowydwormaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbc20a22-adca-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenach objętych prawną ochroną konserwatorską w mieście Nowy Dwór Mazowiecki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbc20a22-adca-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00123798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007901/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenach objętych prawną ochroną konserwatorską w mieście Nowy Dwór Mazowiecki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00098272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPI.271.1.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenach objętych prawną ochroną konserwatorską w mieście Nowy Dwór Mazowiecki” realizowanego z programu Rządowego Funduszu „Polski Ład” Program Inwestycji Strategicznych.
2. Modernizacja infrastruktury drogowej na terenach objętych prawną ochroną konserwatorską w mieście Nowy Dwór Mazowiecki należy wykonać w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dla przedsięwzięcia obejmującego 5 zadań na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego:
1) Zadanie 1 – Przebudowa drogi gminnej ul. Zakroczymskiej
2) Zadanie 2 – Przebudowa drogi gminnej ul. Lotników
3) Zadanie 3 – Przebudowa drogi gminnej ul. Przejazd
4) Zadanie 4 – Przebudowa drogi gminnej ul. Warszawskiej
5) Zadanie 5 – Przebudowa dróg gminnych ul. gen. Ignacego Ledóchowskiego i ul. Chłodnia
4. Zakres opracowania znajduje się na terenie zespołu:
1) urbanistycznego miasta Nowego Dworu Mazowieckiego uznanego za zabytek na mocy orzeczenia 1067/740 z dnia 7 maja 1962 roku przez Prezydium Warszawskiej Wojewódzkiej Rady Narodowej,
2) fortyfikacyjnego Twierdzy Modlin, wpisanego do rejestru zabytków , pod nr rej. A-1062/69, decyzja Konserwatora Zabytków Województwa Warszawskiego z dnia 09.04.1957 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-03-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |