Bezpieczne drogi w Gminie Sosnowica poprzez budowę drogi Olchówka-Sosnowica, przebudowę ulicy Spacerowej i Nowej w miejscowości Sosnowica

URZĄD GMINY SOSNOWICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00124882
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00124882/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-07 22:39
Lokalizacja
Sosnowica, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d440000-aeb7-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
5651023950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie nawierzchni drógOznakowanie drogoweRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00124882 z dnia 2023-03-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bezpieczne drogi w Gminie Sosnowica poprzez budowę drogi Olchówka-Sosnowica, przebudowę ulicy Spacerowej i Nowej w miejscowości Sosnowica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY SOSNOWICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000545797

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Spokojna 10

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowica

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-230

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosnowica@sosnowica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowa.sosnowica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.sosnowica.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bezpieczne drogi w Gminie Sosnowica poprzez budowę drogi Olchówka-Sosnowica, przebudowę ulicy Spacerowej i Nowej w miejscowości Sosnowica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d440000-aeb7-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00124882

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052907/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Bezpieczne drogi w Gminie Sosnowica - budowa drogi Olchówka-Sosnowica, ul. Spacerowa, ul. Nowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00100331

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

,, Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje między innymi: Przedmiotem inwestycji jest: 1) Budowa drogi gminnej na odcinku od skrzyżowania
z drogą powiatową 1623L w kierunku miejscowości Olchówka zlokalizowanej na działkach nr 915,
729, 408, 153, części działki nr 55 , o szerokości 3,5 m z mijankami, długości 3,320 km, szerokości
poboczy 0,75 m. Zakres przedmiotu inwestycji obejmuje ; a) roboty pomiarowe b) wycinka drzew w
istniejącym pasie drogowym c) korytowanie pod jezdnię, zjazdy oraz pobocza, d) wykonanie
podbudowy gr.10 cm z chudego betonu 2,5 MPa oraz podbudowy gr.25 cm z kruszywa łamanego , e)
wykonanie nawierzchni jezdni gr.5 cm z betonu asfaltowego f) wykonanie zjazdów i mijanek z betonu
z betonu asfaltowego, g) utwardzenie poboczy o szerokości 0,75 m kruszywem łamanym h) budowa
kanału technologicznego i) oznakowanie j) projekt budowlany 1) Przebudowa ulicy Spacerowej w
miejscowości Sosnowica zlokalizowanej na działkach nr 724/21, 74/1, 74/3 o długości odcinka 90 m
i szerokości 3,50 m, polegająca na ułożeniu kostki brukowej granitowej kamiennej na podbudowie i
podsypce cementowo -piaskowej grubości 3 cm , wykonaniu zjazdów publicznych z kruszywa
łamanego, budowie kanału technologicznego oraz wykonaniu projektu budowlanego. 2)Przebudowa
ulicy Nowej w miejscowości Sosnowica zlokalizowanej na dz. 880, długości ok. 403 m, polegająca na
rozebraniu istniejącej zdegradowanej nawierzchni, przebrukowaniu istniejących zjazdów,wykonaniu
istniejących nieutwardzonych zjazdów z kruszywa łamanego, wykonaniu nowej konstrukcji jezdni o
nawierzchni asfaltowej szer. 5,5 m , budowie kanału technologicznego ,wykonaniu projektu
budowlanego. Wykonanie robót budowlanych ma na celu podniesienie standardu w zakresie
bezpieczeństwa ruchu oraz wygody użytkowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2023-03-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane