Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania oraz przebudowa kotłowni w budynkach przy ul. Poznańskiej 23 Gorzowie Wlkp.
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00124926
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00124926/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-08 06:58
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f600cfe-ad0d-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5990112892
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00124926 z dnia 2023-03-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania oraz przebudowa kotłowni w budynkach przy ul. Poznańskiej 23 Gorzowie Wlkp.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003161962
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wełniany Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 695741735
1.5.8.) Numer faksu: 95 738-71-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgm.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.gorzow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7283781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania oraz przebudowa kotłowni w budynkach przy ul. Poznańskiej 23 Gorzowie Wlkp.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f600cfe-ad0d-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00124926
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00098744
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP-002/6/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 267765,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację instalacji centralnego ogrzewania i przebudowa kotłowni na paliwo stałe na kotłownię gazową o mocy 80 KW w budynkach przy ul. Poznańskiej 23 w Gorzowie Wlkp., zgodnie z zakresem prac opisanym w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 7 do swz.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca wykona w szczególności:
1) modernizację instalacji centralnego ogrzewania – wymianę instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą grzejników w budynku administracyjno-mieszkalnym.
2) Modernizację instalacji centralnego ogrzewania – wymianę instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą grzejników w budynku mieszkalnym. Modernizacja nie obejmuje części gospodarczej.
Uwaga!
Zakres prac do realizacji nie obejmuje części gospodarczej znajdującej się na parterze budynku mieszkalno-gospodarczego, a uwzględnioną w projekcie budowlanym. Część gospodarcza nieobjęta realizacją zadania stanowi 5 pomieszczeń. Przedmiar robót uwzględnia faktyczny do wykonania zakres prac (bez pomieszczeń gospodarczych).
3) Przebudowę kotłowni na paliwo stałe na kotłownię gazową o mocy 80 KW w budynku mieszkalnym.
4) Montaż odcinka instalacji ciepłowniczej z rur preizolowanych.
5) Montaż ciepłomierzy przedpłatowych.
2. Zamawiający wymaga zaangażowania osoby posiadającej uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi określone przepisami Prawa budowlanego w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń lub w ograniczonym zakresie w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, zatem koszt związany z zaangażowaniem Kierownika Budowy musi być uwzględniony w cenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W trakcie postępowania pojawiły się pytania wykonawców, które ujawniły potrzebę uzupełnienia i uszczegółowienia dokumentacji projektowej na modernizację instalacji centralnego ogrzewania. Ilość i waga braków dotyczących zakresu przedmiotu zamówienia opisanego dokumentacją uniemożliwiają należyte wykonanie zadania.Uzupełnienie dokumentacji projektowej oraz rozszerzenie jej zakresu ma umożliwić pozyskanie odpowiedniego świadczenia, zgodnie z zasadą celowości i efektywności wydatków publicznych.
Czynniki zewnętrzne związane z wykonaniem powyższego (zlecenie i wykonanie opracowań) powodują, że Zamawiający nie jest w stanie wskazać konkretnej daty gotowości udostępnienia dokumentacji wykonawcom w niniejszym postępowaniu, dlatego aktualnie najbardziej racjonalnym jest jego unieważnienie i ponowne wszczęcie, po uzupełnieniu dokumentacji.
| 2023-03-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |