Sukcesywne wykonanie tłumaczeń pisemnych artykułów naukowych z zakresu nauk o zdrowiu

Akademia Bialska im. Jana Pawła II

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00050911
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00050911/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-21 10:12
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c823ec9-a866-4813-82c1-ff5cbe5673cd
Identyfikator
5372131853
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych

Wykonawcy

1 przyznane

Centrum Szkoleniowe IDEA Group sp. z o.o., ul. Galicyjska 22, 32-087 ZielonkiZielonki, PL · lot 0
11 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00050911 z dnia 2025-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywne wykonanie tłumaczeń pisemnych artykułów naukowych z zakresu nauk o zdrowiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Bialska im. Jana Pawła II

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030310705

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sidorska 95/97

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kalinowska@akademiabialska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.akademiabialska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c823ec9-a866-4813-82c1-ff5cbe5673cd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne wykonanie tłumaczeń pisemnych artykułów naukowych z zakresu nauk o zdrowiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c823ec9-a866-4813-82c1-ff5cbe5673cd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00050911

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00429858/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Sukcesywne wykonanie tłumaczeń pisemnych artykułów naukowych z j. polskiego na j. angielski i z j. angielskiego na j. polski oraz korekty tekstów w j. angielskim przez native speakera j. angielskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.272.992.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 13008,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonanie tłumaczeń pisemnych artykułów naukowych z zakresu nauk o zdrowiu.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
2.1. wykonywanie tłumaczeń zwykłych (niewymagających poświadczenia) z języka polskiego na język angielski sukcesywnie przekazanych przez Zamawiającego artykułów naukowych przeznaczonych do publikacji w czasopiśmie naukowym, tekstów na stronę internetową czasopisma lub artykułów od redakcji oraz korekta językowa przetłumaczonego tekstu w j. angielskim przez native speakera w łącznej ilości 100 stron przeliczeniowych. Strona liczona jako 1 800 znaków ze spacjami. Tłumaczenia/korekta będzie obejmować artykuły naukowe związane z następującą tematyką: nauki medyczne, nauki o zdrowiu, nauki o kulturze fizycznej, nauki farmaceutyczne;
2.2. wykonywanie tłumaczeń zwykłych (niewymagających poświadczenia) z języka angielskiego na język polski sukcesywnie przekazanych przez Zamawiającego artykułów naukowych przeznaczonych do publikacji w czasopiśmie naukowym w łącznej ilości 30 stron przeliczeniowych. Strona liczona jako 1 800 znaków ze spacjami. Tłumaczenia będą obejmować artykuły naukowe związane z następującą tematyką: nauki medyczne, nauki o zdrowiu, nauki o kulturze fizycznej, nauki farmaceutyczne;
2.3. korekta językowa tekstów w języku angielskim – sprawdzanie pod kątem poprawności językowej, gramatycznej, stylistycznej i leksykalnej przez native speakera języka angielskiego w łącznej ilości 300 stron. Strona liczona jako 1 800 znaków ze spacjami. Korekta będzie obejmować artykuły naukowe związane z następującą tematyką: nauki medyczne, nauki o zdrowiu, nauki o kulturze fizycznej, nauki farmaceutyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79530000-8 - Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Szkoleniowe IDEA Group Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5130264303

7.3.4) Miejscowość: Zielonki

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-31
2025-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi