„Zapewnienie dostępu do świadczeń zdrowotnych poprzez: dostosowanie poczekalni dla matek z dziećmi”
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00125553
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-08 10:14
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8131501971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ekrany projekcyjneMebleRóżne urządzenia i produkty medyczneZabawkiPojemniki i kosze na odpady i śmieciWieszaki na odzież
Wykonawcy
9 przyznanych
WAMA SOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
29 994,78 PLNTOMASZ TUREKPoręba, PL
124 783,5 PLNMARTA SKARBIECKARzeszów, PL
4477,2 PLNMARTA SKARBIECKARzeszów, PL
2912,64 PLNJAKUB TRZEŚNIOWSKIRzeszów, PL
5402,16 PLNMARTA SKARBIECKARzeszów, PL
6715,8 PLNJAKUB TRZEŚNIOWSKIRzeszów, PL
5402,16 PLNTOMASZ TUREKPoręba, PL
46 125 PLNMARTA SKARBIECKARzeszów, PL
15 350,4 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.