Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Księstwa Cieszyńskiego w Pogwizdowie poprzez termomodernizację, przebudowę kotłowni c.o. oraz zmianę poszycia dachowego
Gmina Hażlach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00125695
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00125695/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-08 10:49
- Lokalizacja
- Hażlach, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0296adb3-abdb-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5482404973
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00125695 z dnia 2023-03-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Księstwa Cieszyńskiego w Pogwizdowie poprzez termomodernizację, przebudowę kotłowni c.o. oraz zmianę poszycia dachowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hażlach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182479
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 57
1.5.2.) Miejscowość: Hażlach
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-419
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 8569479
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@hazlach.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hazlach.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/hazlach1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Księstwa Cieszyńskiego w Pogwizdowie poprzez termomodernizację, przebudowę kotłowni c.o. oraz zmianę poszycia dachowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0296adb3-abdb-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00125695
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00059683/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Księstwa Cieszyńskiego w Pogwizdowie poprzez termomodernizację, przebudowę kotłowni, zmianę poszycia dachowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00093383
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.3.2023.K
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące modernizację budynku Szkoły Podstawowej w Pogwizdowie. W ramach zadania przewidziano:
1. Przebudowę instalacji c.o. w budynku szkoły, w hali sportowej i w sali gimnastycznej,
2. Przebudowę kotłowni gazowej i budowę wewnętrznej instalacji gazowej,
3. Docieplenie ścian w budynku segmentu "A" i wymiana stolarki drzwiowej w budynku,
4. Wymianę pokrycia dachu budynku szkoły,
5. Instalację elektryczną wyłącznika pożarowego oraz zasilanie hydroforowni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie dysponuje środkami by móc zwiększyć przyjętą i ustaloną w budżecie kwotę.| 2023-03-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |